Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az exbarátnőm szívességet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exbarátnőm szívességet kér, apróbb segítséget mert szüksége lenne rá, akkor segítsek vagy el kell utasítanom?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nem igazán akar elengedni engem, de én már elengedtem őt, nemrégen szakítottunk.

Most meg kérné hogy menjek át segíteni valamiben (ahogy korábban tettem) ezt elutasítottam. Majd kéri hogy intézzek el neki valamit (kórházi időpont)

Én meg már nem tudom mit kéne feleljek, hiszen már nem tartozom semmivel, ezt mondtam is neki.

Hogyan értessem meg vele hogy vége, és ne tekintsen a párjának?

Megbántani sem akarom, de úgy érzem nem fogunk tudni továbblépni ha nem száll le rólam



2023. okt. 24. 11:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nem a nőnek, hanem a gyerekének kell időpont, és ezt állítólag csak akkor tud kérni amikor éppen aludni szokott, mert éjszakás.

Nem tudott kit megkérni, ezért engem kért meg.

A probléma ott van ahol a 6# írta: mivel friss a szakítás ezért egy ilyen apró segítség is ártalmas a szakítás feldolgozásához.

Neki tényleg nem esett le egészen hogy ennyi volt, és ez zavar.

A letiltásig még nem jutottam el, reméltem hogy nem lesz rá szükség.

Bíztam benne hogy lehet szakítani anélkül is hogy totál ellenségesen elzárkózol a másik elől. Ebben reménykedek még most is, a csaj kicsit többen szerintem.

2023. okt. 24. 23:26
 12/25 anonim ***** válasza:
75%
Itt nekem még mindig nem világos az egész. Ha éjszakáa, reggel elérhető a kórház. Nem hiszem hogy reggel hatkor végez és fêl hétkor már alszik. Illetve egyszer nem tud addig fenn maradni, hogy elérhető legyen a kórház? Ok. Nem biztos hogy azonnal elvihető lesz, de lehet például ébresztőt beállítani. Lehet az utolsó éjszakás után időpontot kérni, gondolom nem minden éjjel dolgozik, stb. Szerintem jól esik az egójanak hogy még szóba állsz Vele, de úgy látom a Te egódnak is, hogy mêg Ő szóba áll Veled. Tényleg én sem értem, miért nem tiltottad le még.
2023. okt. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Úgyis megfogod bántani, bárhogyan is viselkedsz, mivel ő ezekkel a "szívességekkel" próbál visszaszipkázni téged. Legyél határozott és elszánt, ha érzi, hogy bizonytalan vagy, nem fog leszállni rólad sokáig, vagy soha.
2023. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Hát a rendelés ami kell állítása szerint 11-12 között hívható

Most lecsekkoltam, tulajdonképpen akkor sem hívható mert folyamatosan foglaltak

Amúgy igazad lehet mindenben

2023. okt. 25. 11:43
 15/25 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk így nem neki segítenèl hanem a gyereknek… aki sok esetben nem tehet semmiről. Az más téma, hogy ha nem fogja fel a kapcsolat végét.
2023. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
Ha jól értem, nem a Te gyereked. Szerintem csak jól esik az egójanak hogy még tud csicskáztatni Téged.
2023. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

16#

Nem egészen erről van szó

Mindenáron vissza akar szerezni

Szexelni is hív amikor csak lehet, én persze hülye férfiból lévén be is vállaltam azzal a kikötéssel hogy nem képzel bele semmit

A gyerek persze nem az enyém, én nem is szeretnék saját gyereket. De ez a kissrác egészen szimpatikus, kedveltem. Az anyja már a pótapjának képzelt el, amit nem igazán vállaltam.

Nem tudom mi lesz a vége, így hogy nincs konfliktus, úgysem hagy békét nekem amíg nem békülünk ki, vagy éppen nem tiltom le

2023. okt. 26. 22:17
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát Te szerelmes vagy belê, mert még most sem tiltottad le. Te dolgod.
2023. okt. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ember osszejarsz vele szexelni, es meg te csodalkozol... 🤦‍♀️🤦‍♀️ezzel a tetteddel folyamatosan nyitva tartod elotte az ajtot. Ezt eddig nem irtad, hogy konkretan meg osszejartok es igy ker toled egy szivesseget. Nyilvan igy hibas vagy te is, siman veheti ugy is, hogy meg te sem zartad le a kapcsolatot.
2023. okt. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Persze hogy hibás vagyok, tudom

A kérdés kiírásakor viszont még nem volt szex, és nem is akartam

De legalább nem "ingyen" csicskáztat, ez azért fontos nekem

2023. okt. 27. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!