Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szakítás esetén öngyilkossággal fenyeget?

Figyelt kérdés

Ez a negyedik kapcsolatom, abból ez a második, amiben egy öngyi-jelölt nővel futok össze. Ez csak 3 hónapja tart.


Tegnap szakítottam a csajjal, de éjjel már a barátnője hívott, hogy menjek gyorsan, mert felvágta az ereit. A szakításunk oka az volt, hogy rendszeresen hazudott, engem pedig nagyon nem egyszerű átverni. Elviselni az ilyet nem tudom, főleg ha utána már a megcsalás ténye sem kizárható a részéről.


Amikor ideértem hozzá, akkor ezeket el is ismerte. Az akció nem volt komoly, bár soha sem lehet tudni, így teljes komolysággal kellett kezelnem.


Magában kárt nem tett, viszont engem sarokba szorított ezzel a lövésével. Ha akarna, akkor nagyon ki tudna velem szúrni - munkában, családban stb.


Most megnyugtattam, de néha lebukok, hogy már tényleg tele a tököm az egésszel és menekülnék tőle. Ilyenkor megint depis szövegekkel és öngyilkossággal jön.


Fiatalok vagyunk. Ami hatalmas nagy probléma, hogy neki nincs senkije rajtam kívül. Az anyja maradt csak, viszont vele rettenetesen rossz a kapcsolatuk.


Na szóval erre van valami taktika? Elhidegülés? Vagy hogy kell?


Az első öngyinél másabb volt a szitu, nem tőlem függött.


nov. 27. 06:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, nekem is mondta többször az exem, 10 év eltelt és még mindig él. Nem csinál semmit csak nincs más eszköze arra hogy maga mellett tartson. Szakíts és viseld el még azt a pár öngyi leszek üzenetet, aztán mindketten továbbléphettek.
nov. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Velem is előfordult. Nem fogja megölni magát, csak zsarol. Ha meg igen, az nem a te hibád.
nov. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

És meddig ugranál neki, ha bevesz két aszpirint " öngyilkossági" szándékkal? Egy évig? Ötig? Tízig?


Ha komoly szuicid hajlama van, akkor szólj a hozzátarzozóinak, hogy kísérjék be a pszichiátriára, mert segítségre szorul. Ha csak zsarolgat, akkor tartsd távol magadtól.

nov. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Semmit! Nem fogja megölni magát, ha mégis, akkor sem a te hibád! Nem dolgod feláldozni a saját életedet valaki másért? Egyebkent, aki ilyennel fenyegetozik, az általában nárcisztikus! (Ők sokkal jobban szeretik saját magukat annál, mintsem, hogy megölnék magukat!.
nov. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Elhidegülses = Ne foglalkozz vele! Remélem nem nálad lakik, mert akkor nehéz lesz kirakni
nov. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Én exem is leművelte ezt

Tök ugyanaz a sztori

Rendszeres hazudozása miatt szakitottam vele erre elvileg bevett gyogyszereket es megkarcolgatta a kezét (szigorúan felül xd). Letiltottam mindenhonnan

A letiltott chat fején nemrég láttam hogy profilképet változtatott szal még mindig él 😃

nov. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Felvágta az ereit hívott a barátnője.

Nem téged kell hívni hanem a mentőket. Különben meg nem érdekelne, mert ha oda mész akkor az azt jelenti számára hogy érdekled, soha nem lesz vége ennek. Ne foglalkozz vele, hagyd a pi.ba azt a nőt. Ezek olyan ragaszkodó típusúak, olyan mint a moha, rád telepszik és az orrodnál fogva akár irányítani közben még a hátad mögött jókat nevet rajtad.

nov. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is ez jutott eszembe mint 7esnek:D

Ha engem felhívna ismerősöm barátja, hogy "gyere gyorsan, a Juci felvágta az ereit" akkor visszakérdeznék, hogy "és én mit tudok tenni? Majdnem megbuktam elsősegélyből, hívd inkább a mentőket. Mi különben sem vagyunk együtt."


De amúgy meg a helyedben mikor odaértem volna hozzá és meglátom, hogy nincs is semmi baja, azzal a lendülettel fordultam is volna meg.


Nincs semmilyen felelősséged, bár teljesen érthető, hogy ha tényleg megteszi azzal azért elég kemény együttélni. De az ilyennek pszichiáternél a helye, nem párkapcoslatban.

nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Ugy latszik te sem nottel fel, es egyikotok sem birja felvallalni a kovetkezmenyeit a donteseinek. Pedig felnottkent ez az egyik legfontosabb dolog. Ha ertened mirol beszelek, akkor tudnad, hogy egy masik felnott elete nem a te felelosseged. Tanuld meg a hatarhuzast, es vallald azt, ami a te hibad, masok hibajat meg nyugodtan htk-zd onmagukra. Azokkal kell torodni, akikkel egyutt vagy.
nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Ott a hiba, hogy elhiszed, hogy neked bármi felelősséged van az ő irányába.

NINCS. Hazudott, átvert? Jogosan dobbantasz. Fenyeget? Vágja fel. A mentőket kell hívni. Egy ócska manipulatív r!banc az ilyen. Arra sem érdemes, hogy a lábad belé töröld...

Rühellem az ilyen embereket, gusztustalan.

nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!