Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párommal szakítani szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal szakítani szeretnék eddigble se fosott rám most meg öngyilkossággal fenyegetőzik?

Figyelt kérdés

26eves vagyok. Barátnőmmel az utóbbi időben megromlott a kapcsolatunk.

Inkább baratnozik..sokszor barátnőnel alszik...gepezik játszik stb..teljesen. Elhideguktunk egymástól.

Állandóan ellenorizget, hogy meg e csalom mutassam meg a telefonom..de amikor én kérem .O nem mutatja fekhaborodik...

Tegnap este egy hasonló felhaborodasnal mondtam neki jó vége...

Elosszor egy rossz g*ci vagyok nem szeret utál...utána beszéljük meg...szeret a legjobban szerelmes...majd öngyilkos lesz miattam ...megöli magát...

Késsel rohangált...megivott egy üveg vodkát rá 3algopirin....stb

Mondta ő biztos nem hagy el...(nálam lakik)

Nem fog elmenni tőlem ..stb

Mi tévő legyek?



2021. jan. 10. 18:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom.de ennek így nincs értelme..

Természetesen mindent megígért....tudja hibázott de direkt nem közeledett hozzám stb...,(direkt szart rám)..hogy én közeledjek stb...

De ez az öngyilkossággal való fenyegetés végleg betette nálam a ....

2021. jan. 10. 18:58
 2/13 A kérdező kommentje:

Magyarul a kérdés. Elírtam a telefon és nem figyeltem.

Eddig le se szart engem.*

2021. jan. 10. 19:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan is be van jelentve hozzád? Az ő neve is rajta van az albérleti szerződésen ha albérlő? Mert akkor nehezebb. De ha csak úgy odaköltözött hozzád simán kiteheted. Csak legyen hova mennie. Szólj a családjának, barátnőjének stb. hogy amikor kirakod cuccostól, akkor rögtön felvegyék és legyen, aki vigyáz rá stb. Nyugodtan írd le nekik, hogy miket csinált. A késsel rohangálás miatt érdemes, ha te sem vagy egyedül, mikor szakítasz vele, mert veszélyes is lehet. Szóval ja, mindenképp több embert be kell majd avatnod az egészbe és leszervezni, ha tényleg ilyen.

Hajrá.

2021. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ez ismerős női viselkedés. Kitalál magának egy sztorit, hogy biztos ez meg az van a háttérben (megcsalod, nem szereted, stbstb), bemeséli magának, hogy igaz, elkezd idiótán viselkedni majd neki áll feljebb. Pszicho a csaj, valahogy vedd rá h elmenjen. Mondjuk finoman h akkor pár hétre költözzön el barátnőhöz, szülőkhöz stb.. aztán mikor kint van, zárcsere.
2021. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem akarom megalázni..mások előtt....hogy szólok másnak milyen..

Bár ha tényleg nem megy el ..kénytelen leszek..nincs bejelentve szerencsére.

Szeretem meg minden de ....vagyis lehet csak a közösen eltöltött 6ev miatt ..de a mostani éne nagyon nem tetszik.es csak rám hárít..azért mert ...miattam van minden hogy ő így viselkedik...

2021. jan. 10. 19:10
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Csak gratulálni tudok a párválasztáshoz.. ne mondd, hogy az ismerkedési fázisban ennek semmi jelét nem mutatta, mert nem hiszem el!
2021. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy azon is gondolkodj el mi miatt változott meg, ha 6 évig nem volt gond lehet most olyan élethelyzetben van, ahol támogatnod kellene. Persze ha alapból is voltak gondok akkor szakíts, de ha most mondjuk a bezártságot nem kezelte jól, akkor lehet meg tudjátok beszélni. Bár az öngyilkossággal fenyegetés tényleg durva, minimum egy embert beavatnék azért, hogy legyen ott, hogy felvegye, ha mindenképp szakítasz.
2021. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
dugtok ti rendesen?
2021. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rakd ki még ma, de előtte szólj valakinek, barátnő, stb, hogy öngyilkossággal fenyegetőzik.

Vagy a nyakadon marad és csak eszi az életed.

2021. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nincs senki az életében...akiben megbízna..

Anyukájával nem lehet semmiről se beszélni nagyon rosszban van vele...apukája nincs.... félek, hogy elkajlodik..ha én megszunok létezni számára..így úgy kéne véget vetni ennek az egésznek, hogy a lehető legkevesebbet sérüljön...mondjuk O fenyegetőzött mindig azzal, hogy elhagy...elmegy stb..csak msot hirtelen nem vált be a fenyegetőzése már...és mondtam. Jó akkor menjen..

2021. jan. 10. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!