Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Segíthet a baba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segíthet a baba hogy újra rendben legyünk?

Figyelt kérdés

Igazából néhány hónapja el akartam költözni a páromtol, de nem tudtam hogy mondjam el neki hogy már nem úgy érzek iránta!

Erre mire el szántam magam jött a baba, amit nem értek kb 9év után csak úgy jött.

A babának nagyon örülünk ő is én is, de ennek ellenére mégsem érzem azt a szerelmet iránta mint korábban! 26.N



2023. jan. 22. 19:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Gratulalok. Ismét jó helyre születik egy gyerek. Ja nem.
2023. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem, semmit nem fog megoldani, ha már nem vagy belé szerelmes, ezen a baba se fog változtatni. Azt neked kell tudni, hogy ennek ellenére vele maradsz-e és elfogadod 26 évesen, hogy ilyen lesz az életed vagy neked ez kevés a boldogsághoz.
2023. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Neked kell döntened, ez egy nagyon komoly, és nehéz helyzet. Viszont megmenteni ez sajnos nem fogja a kapcsolatotokat. Ha sok kommunikáció és egy párterápia sem segít, akkor valószínűleg már menthetetlen a párkapcsolat.
2023. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy menti meg.
2023. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem, hagyd el!
2023. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Csak úgy jött.

Biológiából is azt tanultuk az ember szaporodásánál, hogy a kisbaba az csak úgy jön. A gólya hozza, teljesen véletlenszerű időközönként.


Egy döglődő kapcsolatba pedig a legnagyobb hiba gyereket szülni.

2023. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%

Ja 7.

Ezen én is felnevettem, nem érti csak úgy jött a baba. 2 gyerekem van, a párommal szeretjük egymást, de a gyerek nem lesz kapcsolat javító, sőt

2023. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
Elnyújtott szenvedés ez..
2023. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Most már mindegy nem? Tök felesleges volt kérdezni
2023. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, miért gondolja bárki azt, hogy egy eleve rossz kapcsolat majd csak úgy megjavul egy gyerektől? Nem egy, és nem kettő ilyen esetet láttam már. Egyszer sem lett jobb tőle. De mitől is lenne??
2023. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!