Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kaptatok virágot szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptatok virágot szakítás után?

Figyelt kérdés

Első sorban olyan lányoktól kérdezem, akik szakítás után kaptak virágot. Mi volt a rekaciótok. Adtatok egy új esélyt magatoknak?


/Szakítás oka/

Kisebb viták, Nem foglalkoztam azzal, hogy ő mit szeretne. Csak mentem a fejem után, hogy boldogá tudjam tenni. Nem kérdeztem meg, hogy ő mit szeretne.


Érdemes elmennem hozzá kihívni és egy szál vörös rózsával bocsánatot kérni mindennért. Jövőben sokkal jobban figyelek rá és "nem nyomom" el a kapcsolatban.



nov. 30. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás után minek? Virágot visz, nem szakítani akar, hanem békülni.
nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha vissza akarnám fogadni azt rózsa nélkül is megtenném. Ha nem akarnám akkor vehet nekem akármennyit, nem érdekel. Nem a virágon múlik.
nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A végén szokott lenni ez a se veled se néljuledezés szakitunk kibekulunk szakitunk kibekulunj de az is le szokott csengeni végleges szakításra.

A legutolsó barátom a vegleges szakítás után kérdezte szeretem e. Akkor is monddtam neki nem a szeretéssel van baj tudod jól, hanem a viselkedéssel.

nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Viselkedésemen elgondolkoztam nagyon is sokat, belátom a hibáimat. Megszeretnék tenni érte mindent!

Jobban fogok figyelni rá, hogy mit szeretne és mit mond.

nov. 30. 13:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahány barátnőmmel újra összejöttem szakítás után, mindannyiszor újra szakítottunk, ami sokkal rosszabb volt, mint az első szakítás.


Közhely, de: Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.


Jobban járnál, ha adnál magadnak inkább időt a gyógyulásra, tanulságok levonására.

nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd és ne nekünk mondd. Csináld.
nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megfogom mutatni neki, hogy együtt jobbak leszünk.
nov. 30. 13:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez az ő akarata is kell. Ha nemet mond fogadd el és ne zaklasd.
nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lehet, én kifejezetten örülnek a virágnak, mint gesztus. Mondd el, neki hogy mire figyelnél jobban. És ne lepodj meg, ha hezitál vagy nemet mond. Bármi is lehet. Viszont tartsd magad ahhoz, amit ígérsz!!!!
nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Levelet se kér tőled, virágot se. Ne akkor gondolkodjál, amikor már elcseszted.
nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!