Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért esik az rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik az rosszul, hogy az exem pont utánam házasodott meg rögtön?

Figyelt kérdés
Még legalább az előttem lévő ex barátnője láthatta, hogy a mi a kapcsolatunk kudarcba fulladt, de én meg azt látom, hogy engem hiába vágott át, ha pont az utánam lévő nő a tökéletes a számára. Tehát én azt láthatom, hogy pont én voltam a sz.r. Ez úgy belül rosszul esik, még annak ellenére is hogy kiábrándultam már belőle, és nem is szeretem.
dec. 7. 22:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Gondolod,hogy a most már feleségét nem fogja átejteni? Ahogy veled, és előtted az exével tette? Honnan tudod,hogy ő neki a tökéletes? Azért, mert elvette? Hát,ha egy hitvány alak, márpedig amit írtál, abból ez jön le, akkor had vegye el, neked jobb nélküle.

Ha már kiábrándultál belőle, akkor ne szánj rá energiát. Tudom,hogy könnyű mondani, de hidd el, nem ér ennyit ez az ember.

Meddig voltatok együtt?

dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Most az a bajod, hogy nem lehetett kárörömöd hogy szakít utána mással?
dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Elválni még el tud, de ne abban leld az örömöd,hogy neki rossz, hanem abban, hogy neked mennyivel jobb.
dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen 1es van sok olyan férfi akinek sok nő semmit nem jelent és az átejtés se jelent neki semmit, mert a nő sem. Aztán jön a Nő akibe szerelmes lesz és elveszi feleségül és gyereket akar tőle. Ez különbözteti meg a nőt a semmi kis numeráktól. Van ilyen.
dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, miért ez alapján ítéled meg hogy ki volt a sz@r? Vannak a korrektségnek objektív mérőszempontjai
dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazából rosszul esik, hogy az ő élete sínen van, hamarabb célba ért, míg nekem senkim nem volt, mikor megházasodott.
dec. 7. 22:50
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ezért szokás letiltani az exedet szakítás után.

Ma is tanultál valamit

dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak véletlen, mert az ő életét még követted szakítás után.

Lehet a 15evvel ezelőtti exed is pont szerelemre talált utánad és nem tudtál róla,mert kevesebb online felület volt, ahol nyomon tudtad követni a mindennapjait.

dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Azért esik rosszul mert még a múlt fogságában vagy és nem léptél túl a dolgon. A saját életed építésével foglalkozz inkább, sebnyalogatással még senki sem haladt előre.
dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

Átérzem, velem is ez van. Az élet egyszerűen igazságtalan. A pasik meg disznók.

Amúgy lehet, hogy az új nő egyszerűen csak lelkesen vállalja a házicseléd+szexrabszolga szerepet, nem húz határokat úgy, mint te (ha húztál).

dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!