Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért esik az rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik az rosszul, hogy az exem pont utánam házasodott meg rögtön?

Figyelt kérdés
Még legalább az előttem lévő ex barátnője láthatta, hogy a mi a kapcsolatunk kudarcba fulladt, de én meg azt látom, hogy engem hiába vágott át, ha pont az utánam lévő nő a tökéletes a számára. Tehát én azt láthatom, hogy pont én voltam a sz.r. Ez úgy belül rosszul esik, még annak ellenére is hogy kiábrándultam már belőle, és nem is szeretem.
dec. 7. 22:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
A hiúságodnak. Ennyi.
dec. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Jaj már, hát a hozomány meg a fele királyság miatt szokták. Jó csáládba házasodnak be, meg ha van kocsi, ház, birtok, az mindig plusz pont.
dec. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert érzed, hogy már nem lehet a zied (legalábbis mostanában).

Ugynakkor szeerintem meg neked örülnöd kellene a saját kapcsolatodnak most.

dec. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
Mind így vagyunk ezzel. Egyébként volt már ez a kérdés.
dec. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

"Igazából rosszul esik, hogy az ő élete sínen van, hamarabb célba ért, míg nekem senkim nem volt, mikor megházasodott."


Ó, az a fránya hiúság... Tehát ő nyerte a sorversenyt, neki jár a keksz, te meg irigy vagy. Mondjuk hogy mi köze az ő életének a tiédhez, azt nem igazán tudom, az viszont vicces, hogy szerinted az emberi életben a házasságkötés a "célbaérés".

dec. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi kozod van az o eletehez a szakitasa utan ?
dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Az élet az nem egy verseny. Az, amit te látsz, hogy megházasodott, van valakije, nem azt jelenti, hogy boldog. De ha meg éppen most a legboldogabb életében és sínen van, akkor is mi van? Semmi. Semmi közöd hozzá, főleg mert elmondásod szerint kiábrándultál belőle.

Ha a szakításotok után nem tudom, fél évvel házasodik meg, persze az érdekes lehet, de miért szúrja ez a szemed, ha már kiábrándultál belőle? Annak nyilván oka volt, hogy már nem olyannak látod, mint régebben, akkor miről is beszélünk most?

Értékes energiát tolsz rá azzal, hogy figyeled az életét, a másik kérdésem pedig az, hogy amúgy minek is követed? Minek nézegeted? Miért hagyod, hogy eljussanak róla hozzád a hírek? Ha követed, akkor magadnak csinálod vele a bajt. Ha más mesél róla, kérd meg, hogy ne tegye, mert nem érdekel. Ha te kérdeztél utána, szintén magadnak csinálod a bajt.


Senki nem ér célba egy házassággal. Megöregedni együtt, szerelemben, békességben és boldogságban papír nélkül is lehet.

Elválni meg manapság pár hét, ha az ember elég ügyes. Érted az összefüggést, remélem. Az, hogy ő ott tart, te meg itt, nos, abban semmiféle összefüggés nincs.

dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik azt hiszik hogy a "rossz" elnyeri büntetését, és szenvedni fog, vagy legalább nemlesz boldog. Te is ezen emberek közé tartozol és most az a bajod, hogy az exed szerinted a rossz, mégis boldognak tűnik. Jobb ha megszokod, hogy a valóságban nincs olyan, hogy a rossz ember megkapja a sorstól a büntit. Az csak a népmesékben van. Majd ha elégedett leszel nagyjából az életeddel, nemfog érdekelni hogy az ex mit csinál.
dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!