Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon megbántott és dühömben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántott és dühömben csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, szerintetek jogos volt, vagy okkal van bűntudatom? (hosszú)

Figyelt kérdés

Az exemmel (f) távkapcsolatban voltunk, pár hete szakított velem több okból is. Leginkább azt hozta fel fő oknak, hogy már (vagy talán sosem) szeret igazán, nem érez romantikus érzéseket mert annyira üresnek érzi magát belül, nagyon nehéz gyerekkora volt, a szülei eléggé bántalmazták és most a húszas éveink elején vagyunk, és újból feltört neki néhány eléggé súlyos családi probléma, pl. az apja újra elkezdte csalni az anyját, valamint nagyon rossz neki most a munkahelyen, nagyon le van terhelve, és depressziós és nem látja értelmét annak, hogy együtt legyünk, amúgy is a távolság miatt nem sok jövőnk lett volna. Egy ébif voltunke gyütt, végig elhitette velem hogy szeret és ő is közös jövőt tervez, de egy év alatt nem volt hajlandó elmondani a szüleinek hogy létezem, meg a barátainak is ritkán említett. Mindkettőnknek ez volt az első kapcsolata és első szexuális tapasztalat is. Szakításkor elmondta, hogy amúgy ő úgy érzi, hogy nem is élvezi a szexet, lehet hogy aszexuális is, és egyedül akar lenni és más barátnőt sem akar többet.

Amit még tudni kell róla az az, hogy inkább lányokkal jön ki jól, általában nem zavart mert mindig nyíltan beszélt róluk és nem n agyon találkozgatott a barátaival sem, de nem hiszem, hogy bármikor megcsalt volna vagy hajlandó lett volna rá. Tehát szakítottunk, elmondta hogy a saját módján szeretett és azt akarfta barátok maradjunk meg nagyon hálás nekem amiért én végig ott voltam neki és támogattam lelkileg. Sok jó élmányünk van és sokszor jó volt hozzám, de a szakítás után elkezdtem látnik a sok hibáját, pl. hogy zavar hogy nem beszél rólam másoknak vagy sose posztol közös képet, hogy zavar hogy ha felhoztam a témát hogy kiköltözök hozzá akkor hamar témát váltott, vagy hogy amikor nekem valami lelki dologról kellett vele beszélnem akkor az én problémáim sose voltak olyan fontosak mint az övéi, és mindig néhány kedves szóval letudta és továbbléptünk, de sosem kérdezett vissza másnap pl. hogy jobban vagyok-e, amíg én minden energiámat beleöltem hogy meghallgassam meg segítsek neki, órákig gyerekkori traumákról nézegettem videókat meg mindenben próbáltam alkalmazkodni, dehát mint kiderült felesleegsen, mert nem áll készen elköteleződni. Azt is hozzámvágta, hogy gyerekes vagyok szerinte, amiért ha megbántott akkor kicsit passzív agrfesszívan szóltam hozzá. Kicsit flegma lettem olyankor, amikor konkrétan a szemembe mond valami olyat, amitől úgy érzem semmit se számítok neki, és a flegmaságot rögtön támadásnak veszi, vagy amikor 5 perc után lerakta a telefont, akkor nyilván szomorú lettem és mondtam neki hogy ne menjen még mert beszélgetni akarta, és akkor meg rávágta, hogy manipulatív vagyok.

Na mindegy, szakított, de ezeket tudván még szomorúságom ellenére én is ki voltam békülve a gondolattal hogy jobb lesz nekünk külön, de akkor ez történt.Még követtük egymást instán meg egyszer kétszer beszéltünk, hogy ki hogy van, ez két héttel a szakítás után volt.

Kirakott egy képet hogy valamai csajjal vacsorázik gyertyafényben, a lánynak csak a keze volt benne így nem tudok ki volt :)

Én nem tudom, hogy tényleg randizik-e már valakivel, vagy őt ismerve csak valami lány barátnőjével munka után beült kajálni. Több lány haverja is van, tudom hogy nem csalt meg mert alig ment el otthonról is amíg együtt voltunk, meg nagyon nyíltan beszéltünk a lány barátairól. Bármi is az igazság, akkor is úgy nézett ki, mint egy randi, és még ha tényleg csak egy lány spanjával beült kajálni, akkor is kirakta instára, amit tudja hogy nézek, és ha valaki n em ismeri őt, akkor az azt fogja hinni hogy azh tuti randi, szemben ült vele a lány és gyertya volt az asztalon meg meghitt világítás...

Miért rakta ki? Mi másért, mint hogy engem megbántsomn? Máskor sose posztol, csak egy egy mémet vagy selfiet, de ilyeneket nem szokott, most miért kellett?

És van egy közös pár ismerősünk akik szakítottak ás a lány elkezdett pár héttel később ugynailyen randis képeket kirakni valakiről, akkor bezzeg nem győzte a lányt szidni, hogy ez mennyir egáz hogy még csak most szakítottak és a csaj már molst másal jár, ez milyen tiszteletlen. Annyira megbántott, hogy nem tudtam ezen felülemelkedni, és megírtam neki így magyarra fordítva nagyjából így szólt: minden tiszteletem amit megmaradt bennem most elveszítettem irántad és a jó emlékeket és a nosztalgiát is sikerült kitörölnöd belőlem, mert úgy látszik teljesen más ember vagy mint amilyennek én hittelek. X-et elhordod mindennek, amiért a szakításuk után randizós képeket rak ki, de te most ugyanezt megcsinálod velem? Mást se csinálsz csak hazudgálsz meg magadat sajnáltatod, menjél pszichológushoz...

Aztán annyit írt vissza hogy már elkezde, és utána letöröltem mindenről.

Hajlamos vagyok ahogy írtam is impulzusból reagálni helyzetekre, szerettem volna annyiban hagyni hiszen akkor már nem jártunk, de nem tudtam nem szóvá tenni. Angolul egy kicsit bunkóbban hangzottam mint am it most leírtam meg részletesebben fogalmaztam, és biztos hogy megbántódott mert ismerem, ha azon megsértődik, hogy kicsit paszív agresszív vagyok vele ha megbánt, akkor azon hogy elhordom minden képmutatónak meg közlöm hogy kb semmit se jelent így számomra a kapcsolatunk, így elég súlyosnak gondolom, amit írtam neki, és eléggé bűntudatom van néha, mert folyamatosan csak arra tudok gondolni, hogy mennyire rossz neki most tényleg a helyzete, az apja konrkétan idén rátámadt erőszakkal, tehát nem cosda, hogy ennyire érzelmileg halott, és én végig próbáltam mellette lenni és mindent eltűrni, de muszáj voltam kiosztani, mert nem tudtam szó nélkül hagyni ezt a vacsis képet.

Most is csak azért írom ki magamból, hogy oldjam a bűntudatom, de lehet, hogy jogosan érzem magam rosszul, hiszem már nem voltunk együtt, még ha randizik sem az én dolgom, csak tekintve hogy elmondta hogy ő sose akar más lánnyal lenni utánam és egyedül akar lenni, így nem bírtam a hazugságát nem a fejéhez vágni.


dec. 10. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok egyesegyedül, hogy jobb lesz neked nélküle. Ő bántott meg téged, te csak kiadtad magadból és legyen vége. Heverd ki és tanuld meg hogyha valaki igazán szeret az felvállal és érdeklődik felőled ugyanúgy, mint te iránta.
dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Még követtük egymást instán meg egyszer kétszer beszéltünk, hogy ki hogy van, ez két héttel a szakítás után volt.


Kirakott egy képet hogy valamai csajjal vacsorázik gyertyafényben, a lánynak csak a keze volt benne így nem tudok ki volt"


No contact. Ne nézd, hogy miket posztol, ne írogass. Ha eddig sose tett ki képet rólatok, de most meg kiteszi hogy mással van, főleg úgy, hogy most szakítottatok... Foglalkozna a f*** vele.



"azon hogy elhordom minden képmutatónak meg közlöm hogy kb semmit se jelent így számomra a kapcsolatunk, így elég súlyosnak gondolom, amit írtam neki, és eléggé bűntudatom van néha, mert folyamatosan csak arra tudok gondolni, hogy mennyire rossz neki "


Azért annyira mégsem lehet olyan rossz, hogyha posztolgatni meg tud. A te érzéseid meg semmibe veszi. Téged meg fel sem vállalt. Ne foglalkozz vele. Az írogatásnak sincs semmi értelme, csak magadat hergeled.

Nem érzed milyen szánalmas ez az egész? Rólatok egyetlen egy képet se tett ki, mintha nem is jártatok volna. Jó nyilván nem attól függ egy kapcsolat, hogy a közösségi médiában van e kép vagy sem. De ezek szerint neki mégis. Hiszen most hogy szakítottatok eléggé aktívan rakosgat ki.


"hiszem már nem voltunk együtt, még ha randizik sem az én dolgom, csak tekintve hogy elmondta hogy ő sose akar más lánnyal lenni utánam és egyedül akar lenni,"

Persze nem a te dolgod, de feletébb érdekes viselkedés..... Amit ő mondott rád az egyik szituációnál, hogy "manipulatív vagy", ő az. Magából indult ki ott is. Ha nem lenne az, akkor ez meg sem történne. Meg akkor eleve látod is, hogy mennyit ér a szava: semennyit. Soha nem lesz más lánnyal. Persze...... itt is láthatod, hogy hazudozott. Egy szavát sem hinném el. Ki tudja azok a lány barátok is, valóban csak "barátok" voltak? Vagy úgy mint neked, nekik is hazudozott?

Én a helyedben nem törődnék vele. Még a számát is kitörölném. Nem az ő kis lelkét sajnálgatnám, hanem magammal foglalkoznék. Szerinted ő foglalkozik veled? Őszintén??? Már mással b*** úgy lehet. Ez lehet durva, de ez az igazság. Térj észhez mielőbb!

Magaddal foglalkozz, ő sem törődik te veled, hogy " jajj szegény látja majd, hogy mással teszek ki képet. Vele meg soha nem raktam ki, fel se vállaltam...".

Biztos nem sírja tele a párnáját most erre gondolva.

dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Toxikusak voltatok egymásra, ha más nem akkor a legvégén, abban biztos vagyok. De valószínű már korábban is lehettek jelei, vagy konkrét bajok. Hát nézd kérdező, mondtad hogy első kapcsolat, szóval csodát nem érdemes várni, de legalább már nem mérgezitek egymást. Szép volt jó volt amíg tartott a jó része, de ennyi. Ő látszólag már nem tisztel sőt össze vissza hazudozik neked, szerintem ne gyötörd vele magad, hanem tényleg a no kontakt lenne a legjobb, és vissza se nézz!

Meg szerintem most tölts időt magaddal, pihizz, élvezd az életet. Első kapcsolat szóval hevesebb minden így szakítás után, de tudod idővel jobb lesz, csak akkor zárd le őt tényleg. Mert most eléggé jó úton jársz hogy bent ragadjatok egy hülye adok kapok játszmában, amiben szerintem te égnél ki jobban hiszen neked fontosabb ő még mindig, meg ő aki aljasan játszik most is a hazudozásokkal. Szóval röviden a lényeg, no kontakt, tanulságok leszűrése, és remélhetőleg helyrejössz hamar. Amit pedig ő nem értékelt benned, azt majd mások annál inkább fogják, ebben biztos lehetsz :)

dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!