Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Itt a gyakorin miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyakorin miért van rengeteg társfüggő ember?

Figyelt kérdés
Ami nagy baj,mert egyedül is boldognak kell tudni lenned..
dec. 11. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
az nem társfüggőség, hogy boldogtalan vagy a tartós magánytól.
dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Talán mert jellemzően az tesz fel társkeresési problémák kategóriában kérdést, akinek társkeresési problémái vannak. Aki meg jól elvan, az nem.

Ahogy kórházban is több a beteg ember, mint azon kívül.

dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Mindenhol ennyi van. Akinek van párja vagy nem is akar minek írna ki kérdést?

Amúgy meg az emberek el vannak tévedve. Társ kell nekik de semmit az égvilágon nem tudnak nyújtani.

dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ahogy #1 írja, különbséget kellene tenni a társfüggőség meg aközött, hogy nem mindenki akarja az egész életét vagy hosszú éveket egyedülállóként tölteni. Nem vagyok társfüggő, elég hamar kiiktatom a számomra nem megfelelő versenyzőket. De rohadtul elegem van már abból, hogy így állandóan szingli vagyok. Egy rossz vagy nem elég jó kapcsolatnál nyilván jobb egyedül. Viszont mindig csak egyedül lenni amiatt, mert nem találod azt, akivel neked jó lehetne és működhetne, nem jó. Ezért utálom, amikor tanácsolják, hogy engedd el, légy egyedül... meddig még?
dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
78%

4: Ezt nagyon adom!


Viszont én rá kellett jöjjek arra, hogy túl önző vagyok egy párkapcsolathoz. Persze lehet kompromisszumokat kötni, de már annyira beleszoktam az egyedülléthez, hogy most már fura lenne. :)

Mondok egy banális példát: Mindég is gamer voltam, de ma már mondjuk úgy, hogy kicsit kiégtem, megmaradt kb 1 játék*** amit aktívan nyomok. Ez egy klasszikus nagyon ismert játék ressurrected verziója, régi szerelem! :)

Viszont abban az online részében 1 óránként vannak váltások (terrorizált zónák) a helyszínek között. Ha olyan helyszín jön ahol csapatban lehet nyomni és érdemes, akkor soxor megyek is fel online és darálás van. Oda is kell figyelni, mert nem a végtelen életes módban játszom, hanem hardcoreban csak már elég régóta. :)

Na mindegy, ez amúgy is kínai sokaknak. :D

Másik: Nem tudtam aludni hajnalban, folyton azon járt az agyam mit fogok ebédelni... Nekiálltam és hajnalban csináltam egy jó nagy adag pörköltet. xD


***

[link]


Persze első a párkapcsolat, az ember vissza tudna rázódni, csak olyan nehéz találni egy párt aki elfogadja a hóbortjaidat (horkolsz, nem horkolsz, szeretsz vmit hallgatni-e, tv be vagy ki legyen kapcsolva alvásnál stbbb), hobbijaidat stb. :)))

Ez már olyan "beleszoktam" a saját rutinomba style. Persze titkon reménykedek, hogy lesz még olyan nő aki képes elfogadni a dilis fejemet, de hát már negyven felett azért (még) nehezebb...


Én már amúgy tökre megbékéltem vele és magamat "le is szarom" igazán, de olyan jó lenne, ha mondjuk nem vagyok otthon 24 órát és valaki meg tudná szeretgetni a cicómat addig. Azt díjaznám! :)

dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 14:27


"semmit az égvilágon nem tudnak nyújtani."


Gondolom ezt kizárólag a férfiakra értetted.

dec. 11. 15:15
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 14:30


"engedd el, légy egyedül... meddig még?"


mindig...

dec. 11. 15:17
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Hülyeség, az ember társas lény.


Ennyi erővel oxigénfüggő is vagy.

dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

itt sokszor önigazgatás kereső emberek vannak akik direkt úgy teszik itt fel a kérdést hogy az arra adott válasz őket igazolja.


volt ilyen exem minden hibámat ide írta ki és várt délutánra a kommentekkel hogy én egy f* vagyok pffff


ő is társ függő volt de csak az ön igazolás kellett neki.

dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9-es


"ő is társ függő volt "


sok nő irja hogy 1 férfibe sem lehet megbizni

dec. 11. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!