Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Itt a gyakorin miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyakorin miért van rengeteg társfüggő ember?

Figyelt kérdés
Ami nagy baj,mert egyedül is boldognak kell tudni lenned..
dec. 11. 14:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
Nekem társra nincs szükségem, csak pénzre.Egyedül meg sajnos nem tudok fenntartani egy albérletet.
dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Legtöbben,akik minket magányosokat kioktatnak,sőt sokszor lenéznek - nos ezek általában egy hetet nem bírnának ki magukban, szétkaparnák otthon a falat kínjukban.

Tudok olyan mosolygós,boldognak látszó, nyolc éve elhagyott emberről,akit még senki nem látott szomorkodni,keseregni.Viszont a szomszédja elmondta,hogy esténként fuldokolva sír,áthallani. Mert azt ne gondolja már senki, hogy akinek már volt társa,barátja,akárkije az olyan nagyon boldog tud lenni évek óta magányosan. Főleg,ha olyan hagyja el,aki neki a világot jelenti...

Nem egy valakihez kell a boldogságot kötni, hanem a kiegyensúlyozott élethez,amibe igenis egy társ beletartozik !

dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

5: 30-asként, lényegében mindig is szingliként én is úgy hozzászoktam már, hogy azt hiszem, elég nagy bajban lennék, ha hirtelen csoda történne és betoppanna "az igazi". Lehet, elküldeném őt is, ebben úgyis akkora rutinom van... Vagy elmenekülne magától, látva, hogy mennyire berendezkedtem és belecsontosodtam az egyedülállóságba.

De csak nem jó ez így. És senki nem fog meggyőzni arról, hogy nem normális dolog vágyni a hozzánk illőre, a szerelemre, a szenvedélyre, mindenre, ami férfi és nő, amit nem fog pótolni sem barát, sem családtag, sem társállat, sem a 25. hobbi. Hogy teljesen rendben van, ha ezekben soha vagy csak 5-10-15 évente van részünk, el kell engedni, ennyi.

4

dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

ma 20:00


csoda történne és betoppanna "az igazi"


Szerintem ezt fogalmat túlmisztifikálják.Bárkiből lehet igazi ha az 110% beletesz a kapcsolatba,és azt te is forditva.


"amit nem fog pótolni sem barát, sem családtag, sem társállat, sem a 25. hobbi."


érdekes amit irsz,szintén okosok irták már itt hogy az igaz barátok és a család a legfontosabb,mivel a pasik és a nők jönnek mennek..

dec. 11. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!