Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfi vagy a női szakitás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi vagy a női szakitás a több?

Figyelt kérdés
Egy kérdésnél irta valaki hogy 1 nőre kb 50 férfi jut,csak válogatni kell neki.Na mármost tényleg iszonyat nagy baleknak kell lenni ha egy férfi szakit egy nővel,mert a nőnek ott lesz egyből 49 pasi akiből csak válogatni kell..
dec. 11. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

"iszonyat nagy baleknak kell lenni ha egy férfi szakit egy nővel,mert a nőnek ott lesz egyből 49 pasi"

És? Ha nekem férfiként nem jó egy nővel a párkapcsolat, akkor attól függetlenül szakítok, hogy utánam hányan fognak a nő iránt érdeklődni, nincs összefüggés.

Ne legyünk már akkora nyomorékok pls, hogy sz.r kapcsolatokban kínlódunk, csak h valaki legyen...

dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Hagyjuk már ezt a baromságot!


Vegyél egy szigetet, ahol kitesznek 50 nőt és 50 férfit, 25 év körüliek, átlagosak. Az 50 pasi egyenként oda fog menni minden nőhöz, és bepróbálkozik. Minden nő elmondhatja, hogy 50 férfi kezdeményezett nála. A te elméleted szerint akkor a szigeten 2500 férfi él, óriási, horribilis férfitöbbletről beszélünk.

Érted a logikát? Persze, hogy nem. De a többiek közül páran felfogják.

dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Megcsalt, kiraktam, azóta van új feleségem. Én jól jártam, róla ez nem mondható el. A sorok csak virtuálisak, az értelmes férfiakra nagy a kereslet, és nem a sorokból választják õket. Mindegy hányan állnak sorba.
dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem igaz. Ferfikent mindig en szakitottam. Kit erdekel, hogy utanam milyen pasik probalkoznak majd be. Egy a lényeg, szakitas utan mindig jobb nőt kell levarrni.
dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Öhm... már megbocsáss, de én a saját életemet managelem, nem az övét:D Ha szar a kapcsolat és nem lehet rajta segíteni, véget vetek neki. Hogy ő hogy boldogul utána, az az ő dolga, én a magam dolgával foglalkozom, nincs hatással rá az ő jövője.


Ahhoz viszont már tényleg iszonyat baleknak kell lenni, hogy valaki ennyire az alapján élje az életét, hogy másokhoz képest mit tud, mit szólnak hozzá...

dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Az #5-ösnek nagyon igaza van :)

A te feltevésed, hogy ha szakítasz pasiként a pároddal akkor soha nem lesz többé nőd. A szorongásaid sütnek a soraidból.

dec. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
És ez az átlag miért lenne egy szakításnál mérvadó?:D
dec. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Szakítottam már nővel, sőt, a válást is én kezdeményeztem. Az hogy mi van vele utána az ne rám tartozzon már. Ha valami nem jó egy kapcsolatban akkor külön kell menni. Ne a környezetemtől függjön hogy mit szólnak hozzá. Én élek vele, én életem nem a környezetemé. Ilyen kívülálló emberek NE mondják már meg mi jó nekem, nem ők élnek benne hanem én.
dec. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!