Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakított velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem?

Figyelt kérdés

Barátom tegnap szakított velem,mert egy fiúbarátommal találkoztam a tudta nélkül és többször is azt állított,hogy köztem meg a srác között van valami.Soha nem volt több,mint barátság,de hiába mondtam el neki.

Nagyon magam alatt vagyok,mert szeretem és szeretném visszakapni.



dec. 13. 14:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
Eleve ossze se kellett volna jonnie veled, ha neked vannak fiubarataid. Inkabb az nem volt jogos.
dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Mert ha most itt azt mondjuk, hogy nem volt jogos, akkor nem szakít mégse, vagy milyen előnyt vársz ettől a kérdéstől? Számára ez nem fér bele, így szakított, mert neki ez már túl van egy határon, és valahol megértem. Nem azt, hogy ne legyenek fiúbarátaid, hanem hogy ha eleve ilyen féltékeny típus, aki nem kedveli a barátaidat akármilyen okból, az nem fogja tolerálni, ha titokban találkozgatsz bárkivel is. Nem fog tudni megbízni benned soha, ha titkolózol, és bizalom nélkül nincs értelme a kapcsolatnak, ebben teljesen igaza van. Az más kérdés, hogy miért nem bízik benned, hogy te adtál-e rá okot (már a titkolózáson túl), vagy ő ennyire önbizalomhiányos, esetleg neki van vaj a füle mögött, de ez jelen pillanatban már mellékes is, mert amíg nincs meg a kölcsönös, valóban teljes bizalom egymás iránt, addig akármennyire is szereted őt, nem lesz jövője a kapcsolatnak.
dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
Azt értsd meg kérdező, hogy elköteleződés a megbízhatóságnak jár. Azzal, hogy suttyomban egy fiú barátoddal találkoztál, kommunikáltál egy választást is. Egyik oldalon kiveszed a megbízhatóságot, másik oldalon kiveszik az elköteleződést. Ez ilyen.
dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Senior Séf ***** válasza:
91%
Utolsó okfejtése hibátlan. Respect.
dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Jogosan. Hisz ha eltitkoltad előtte annak oka van.
dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk nálam is szakítóok lenne, hogyha a barátom elmenne egy barátnőjével találkozgatni a HÁTAM MÖGÖTT.


Nem vagyok féltékeny, felőlem menjen, de legyen már benne annyi, hogy megmondja, kivel és hová.

Én is megmondom, hogyha egyik gyerekkori barátommal találkozok. Ismeri, bízik bennem, de nem is sunnyogok.

dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!