Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mindenki átmegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mindenki átmegy egy gyászfolyamaton? Hogyan kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés

Én most esek át életemben először szakításon, ezért vagyok még tudatlan a témában.


Adott egy párkapcsolat, amelyben az egyik fél azt érzi, hogy elhidegült a másik féltől, már kvázi csak lakótársként élnek együtt. El is ment pszichológushoz, aki azt mondta neki, hogy igen, a másik fél iránt már csak sajnálatot/részvétet érez, a kapcsolatát már a kapcsolat utolsó hónapjaiban meggyászolta. Valóban létezik ilyen? Tehát a szakítás után már képes egyből továbblépni?


A szakítás kimondása után még 2-3 hónapig együtt él az egykori pár anyagi okok miatt. Ilyenkor akkor a szakító félben már nem zajlanak gyászfolyamatok?


És mi van akkor, ha tényleg megtörténik a fizikai különválás, azaz az elköltözés? A szakító félben akkor sem indul meg újból egyfajta gyászfolyamat? Vagy a költözés után egyből képes lesz egy normális párkapcsolatot működtetni, hiszen ahogy a pszichológus is mondta, valójában már meggyászolta a régi kapcsolatot annak a végefelé?



dec. 14. 11:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
82%

A legkevésbé sem gyászoltam! 7 év után vetettem véget az első kapcsolatomnak


N

dec. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!