Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Srácok! Nálatok ok a szakításr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nálatok ok a szakításra, ha a nő nem hajlandó az orálra?

Figyelt kérdés

3 randi után vagyunk, és a tegnapi írogatás alkalmával terelődött szexre a téma, ekkor derült ki, hogy a nő nem veszi a szájába, de közben azért elvárja, hogy vele foglalkozzanak,tehát őt azért nyalják ki, pedig ugye a szex a kölcsönös örömszerzésről szól, vagyis ha én kapok, akkor viszonzom, nem csak elvárom.


Légyszi csak azok a férfiak válaszoljanak, akik tudják is, hogy milyen érzés! Szüzek, akik bármilyen kompromisszumot bevállalnának, ők most inkább görgessenek tovább!!!


jan. 4. 07:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%

Bátor a csaj.


Én is utálom a szpást, de mivel nem voltam szép sosem, bevállaltam, most meg elvárás...

jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Dehogyis.
jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Csak úgy tisztázás kép! Nem volt ez nálam sosem kötelező elem a szexben, de minden partnerem benne volt az orálban, lehet épp akkor nem volt de máskor igen, de olyan soha nem volt, aki kerek perec kijelentette,hogy már pedig ő nem. Inkább pont ellenkezőleg, volt aki többet is bevállalt mikor erről beszélgettünk, mert szeretett, és örömet akart nekem szerezni vele.
jan. 4. 08:12
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Nálam nem. Nekem az orál amúgysem hordoz kellemes emlékeket. Így el tudnám fogadni..


Ettől függetlenül én szívesen csinálom.

jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Én szeretem, a hatalomról szól és azonnali visszejelzést ad a sikerre, meg valahogy nekem úgy az egész rendben van. Egy ideje viszont nem bírom, ha így megy el a pasi, hirtelen felfordul a gyomrom, gondolom a korral jár, mert a hintán is rosszul vagyok már, hullámvasúton meg pláne.


Kölcsönös örömszerzés, de nincs megszabva, hogy hogyan. Tök oké, ha emiatt dobod, az is rendben lenne, ha amiatt dobnád, mert nem akarja, hogy nyalogasd a lábujjait, mikor ez neked fontos. Én egyébként nem szeretem, ha nyalnak, nem valami kellemes, úgyhogy teljesen átérezni nem tudom, de szerintem semmi extráról nem maradsz le. A vákuum meg a "harapás", mikor szívnak és néha hozzádér a foguk enyhén, az viszont rohadt jó, én abból nem maradnék ki örökre, de bőven elég, ha párévente részem van benne, még úgyis a behatolósdi a legjobb.


Tök jó, hogy beszéltek róla, viszont ne hagyd figyelmen kívül, a csajszi preferált dolgai is változhatnak, ahogy a személyisége is fog az évek múlásával. Bejöhetnek új dolgok és lehet kevesebb is.

jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem , én emiatt nem dobnám. Alig ismered a csajt hiszen írtad 3 randi. Adj időt ismerd jobban meg , mert ha csak ennyi vele a “bibi” azon nem múljon. Persze attól is függ mennyi idős vagy én már 30 felett vagyok és nem akadok ki ilyenen. Ennek a kérdésnek van a női verziója is pici a kukija most akkor dobjam ? :D vagy nem finom a spermaja stb
jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
17%

Nemre nyomtam de nekem mindig a vicc jut róla eszembe.

Hogy hívják azt a nőt aki nem szopik?

Nem hívják.

jan. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem kamu. Ilyen nő a világon nincs. Valaki vagy szereti az orált kölcsönösen, vagy nem (illetve ebben vannak fokozatok, hogy valaki szinte már csak azt szereti, és már függőségig megy). Max még nem szereti kapni de ő szereti adni, de olyan nő hogy csak ő várja el olyan csak a mesében létezik. Úgyhogy kamu. Máskor jobbat találj ki.
jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
8- miért lenne kamu? Mindenféle ember létezik. Az, hogy te ilyennel még nem találkoztál, egy dolog.
jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kamu, nyilván nem 100%. De az biztos hogy a méénemszopik a nő brühühü sírdogálók nem ilyenekre szoktak panaszoskodni, hanem aki nincs annyira ráfüggve hogy folyton azt kell és akkor már gyomorig, meg süssön belőle tortát írja rá hogy király vagy Géza úgy nyelje le stb licitálások. De el se várja a nő. Ritka kivétel lehete max az olyan nő aki elvárja de nem adja, kb szociopata vagy nem tudom, nyilván az ember érzi hogy nem kölcsönös csak elvárni.
jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!