Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan mérlegelnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mérlegelnétek egy szakítást vagy együttmaradást?

Figyelt kérdés

Hozzá kell tennem, hogy szeretem a párom, tisztelem is őt, de a 8 hónapos kapcsolatunkban voltak hullámvölgyek, meg kisebb-nagyobb veszekedések. Persze ebből szerencsére nagyon sok elsimult, azt érzem pár hónapja, hogy nem tudok teljesen őszintén kommunikálni vele. Alapból is nehezen kommunikál az érzéseiről.


Plusz 1: eddig is távkapcsolat volt, de eddig meg tudta oldani, hogy az idő nagy részében itt legyen velem. Sajnos mivel a lakásomnak olyanok az adottságai, plusz a tulajomnak is feltűnt, hogy gyakran vagyok együtt, nem tudom itt tartani hetekig, meg van egy kutyája is, az sem jöhet ide.


A munkám egyébként hibrid, 2 nap kell bejárnom. Megtehetem persze, hogy bejárok, aztán rögtön hazavinatozom, de fárasztó ez, meg pénzben sem kevés.


Sajnos ő egyelőre nem tervez ideköltözni, mert nekem is bizonytalan, hogy itt akarok-e maradni, lehet tovább állnék mondjuk Bécsbe. Plusz az anyagi hemyzetetsem engedi meg, hogy folyton meglátogasson, stb. Előtte volt rá kerete, most az új munkája előtt sokáig keresett állást, örül, ha ki tudja fizetni a számláit.


Ugyanakkor meg a közösen eltöltött idő felbecsülhetetlen, sokáig nem találtam hozzá hasonló szerető pasit.


Tudtok objektív támpontot fogalmazni ebben a szituban?



jan. 12. 09:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
25%

Én ezek alapján mérlegelnék:


Hány éves vagyok? 25 alattiként szakítás, mert még van időm megtalálni a jobbat. 25-30 között csak akkor szakítanék, hogyha több a rossz, mint a jó. 30 fölött csak ha nagyon toxikus és bántalmazó.


Van közös gyerek, hitel? Ha van akkor maradok kivéve ha ver, vagy szeretője van.


Mi a konkrét baj vele? Mert én elviselek sok mindent.


Sokat veszítenék, ha vége lenne? Szerintem ha nem toxikus akkor igen.


Könnyen találok párt általában? Ha igen akkor nem aggódok, ha 5 évente lesz valakim akkor azért meggondolandó.

jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
9) mi ebben az értelmetlen?
jan. 12. 10:02
 13/26 A kérdező kommentje:
6) 500 km
jan. 12. 10:03
 14/26 anonim ***** válasza:
68%
12- az, hogy ha már eldöntötted, hogy nem akarsz szakítani, akkor minek írsz ki kérdést a tárgyban?
jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
11) köszi, ezek jó szempontok. 25-29 amúgy.
jan. 12. 10:04
 16/26 anonim ***** válasza:
47%

"Könnyen találok párt általában? Ha igen akkor nem aggódok, ha 5 évente lesz valakim akkor azért meggondolandó."


500 km-es távolság...most sincs párja a kérdezőnek, kár áltatni magát azzal, hogy van. Kérdező, a 8 hónap alatt mennyiszer találkoztatok egyáltalán?

jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
16- egyetértek, 500 km-es távolságban ez nem párkapcsolat, hanem alkalmi, szeretői viszony.
jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
16) inkább azt mondanám .eg, mennyi napot, éjszakát töltöttünk együtt. Pl június végig, július-augusztus kb 20-25 nap, szeptember, oktober vegig egyutt, minden este egyutt, november felét, decemberben eleg keveset, kb 8 éjszakát aludtunk együtt, 14 nap találkoztunk. Mondjuk a december az én családomnál elég intenzív mindig. Sok helyre megyünk, nagy a készülődés, ők is pestiek amúgy.
jan. 12. 10:17
 19/26 A kérdező kommentje:
Szóval 16-17, nagyon nem igy van, ahogy irjatok. De ugye irtam is, hogy tavkapcsolatrol van szo, nem kell egybol ledegradalni szeretoi viszonyra.
jan. 12. 10:18
 20/26 anonim ***** válasza:
És mik a perspektívák, közös tervek, jövő?
jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!