Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan mérlegelnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mérlegelnétek egy szakítást vagy együttmaradást?

Figyelt kérdés

Hozzá kell tennem, hogy szeretem a párom, tisztelem is őt, de a 8 hónapos kapcsolatunkban voltak hullámvölgyek, meg kisebb-nagyobb veszekedések. Persze ebből szerencsére nagyon sok elsimult, azt érzem pár hónapja, hogy nem tudok teljesen őszintén kommunikálni vele. Alapból is nehezen kommunikál az érzéseiről.


Plusz 1: eddig is távkapcsolat volt, de eddig meg tudta oldani, hogy az idő nagy részében itt legyen velem. Sajnos mivel a lakásomnak olyanok az adottságai, plusz a tulajomnak is feltűnt, hogy gyakran vagyok együtt, nem tudom itt tartani hetekig, meg van egy kutyája is, az sem jöhet ide.


A munkám egyébként hibrid, 2 nap kell bejárnom. Megtehetem persze, hogy bejárok, aztán rögtön hazavinatozom, de fárasztó ez, meg pénzben sem kevés.


Sajnos ő egyelőre nem tervez ideköltözni, mert nekem is bizonytalan, hogy itt akarok-e maradni, lehet tovább állnék mondjuk Bécsbe. Plusz az anyagi hemyzetetsem engedi meg, hogy folyton meglátogasson, stb. Előtte volt rá kerete, most az új munkája előtt sokáig keresett állást, örül, ha ki tudja fizetni a számláit.


Ugyanakkor meg a közösen eltöltött idő felbecsülhetetlen, sokáig nem találtam hozzá hasonló szerető pasit.


Tudtok objektív támpontot fogalmazni ebben a szituban?



jan. 12. 09:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól értem, sokat voltatok együtt, mert nem is volt munkája, most hogy van, már nem tud ugrálni, és költözni meg nem akar, tehát ritkulni fog az együtt töltött idő. Te sem költözöl hozzá. Ennek hatására kezdtél el azon gondolkodni, hogy mi értelme van?

Tényleg nem értem, mi a kérdésed. Ha mindketten továbbra is munka okán fenn akarjátok tartani az 500 km-es távot, sőt, esetedben mégtávolabbi cél is van, plusz most már a munkája miatt nem is fog ráérni nálad lenni, akkor...? Ha már állandóan nálad volt az elmúlt hónapokban, miért nem ott keresett állást, miért otthon? Van ott saját lakása, ami ott tartja? Vagy miért nem együtt kerestetek állást ezalatt az idő alatt Bécsben/környékén?

jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Az bonyolította a helyzetet, hogy ő nem nagyon tud nyelveket,plusz otthon van egy bérelt lakása, kutyája.Plusz jelenkeg nem áll túl jól anyagilag, hitele is van, meg sajnos nincsen végzettsége sem, pedig több egyetembe is belekezdett. Eddig 7-8 hónapja vagyunk együtt, azért nekem több idő kell ahhoz, hogy eldöntsem, oda költözöm-e. Tudom, valaki rögtön költözik, na én kevésbé vagyok ilyen. Most
jan. 12. 10:38
 23/26 anonim ***** válasza:

Se végzettség, se nyelvtudás, nyilván tenni akar sem, csak hitel és egy kutya...továbbra sem értem, hogy ha neki kb ennyire mindegy, mert csak kulimunka akad, azt miért ragaszkodott a saját városához, és főleg nem értem, hogy akkor mi a kérdésed. Vele nem fogsz egyről a kettőre jutni, Bécsbe menni meg pláne nem.

Szerintem hagyd abba a lamentálást, és építsd az életedet. Ha nemrég állt munkába, akkor úgyis kifogja magát forrni a helyzet, nem kell elébe menni most mindenáron, és potenciális elméleteket gyártani. Koncentrálj a jövődre! A sajátodra, haladj a céljaid felé, valószínű, hogy a munka miatt úgyis leépítődik magától a kapcsolatotok, bocs. 500 km-es táv nem annyi, amit hétvégénete bárki oda-vissza meg akarna tenni azért a pirinyó időért, ami marad, előbb-utóbb marha fárasztóvá válik, és átcsap nyűgbe.

jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Objektiven. Vagy elhiszed, hogy ez egy kapcsolat, pedig nem az. Vagy keresel egy masik pasit, mert amig nem keresel, a szakitas alternativaja a magany, pedig lehetne egy valodi kapcsolat is.
jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Senior Séf ***** válasza:
Hogyan mérlegelnénk? Mér' ne legelhetnénk?
jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25 - 🤣🤣
jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!