Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van aki soha nem tud megbocsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki soha nem tud megbocsátani és még évtizedek után is gyűlöli a volt szerelmét?

Figyelt kérdés

Valamikor nagyon régen olyan lányba voltam őrülten szerelmes aki töbször is megcsalt, átvert, hazudott. Kétszer megbócsátottam, igaz már a lelkemben nem tudtam a régi lenni, de a szerelmem erőseb volt mint a józan eszem. Aztán újra megtörtént, mindég a macsók a vagányabbak valahogy jobbak voltak nálam, titkolozások, hazugságok, párhuzamos kapcsolatok felfedezésével teltek a napjaink. Azt gondoltam, hogy velem van a baj, vagányabnak kellene lennem, vagy túl féltékeny vagyok (azóta kiderült, hogy nem)

Rengeteg bizonyitékot találtam utólag az átverésével kapcsolatosan. Egyszerűen hülyét csinált belőlem, én meg az érzéseimre halgatva, egy ideig bíztam a jóban. Aztán végleg lezártam, sőt a városból is elköltöztem, mert még véletlenül sem akartam többet látni, remélem soha nem is fogom.

Marcangolom magam, hogy ha ennyi év után is fizikailag hozzá hasonló lányt látok, ráeszmélek, hogy még mindég nagyon haragszom rá, és ez nem tesz jót saját magamnak sem, pedig már boldog kapcsolatban élek elég hosszú ideje és ez betölt, de az akkori haragom feléje ugyanolyan.



jan. 15. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Haha ez én vagyok :D


2011-ben jöttem össze az első szerelmemmel. 2013-ban lett vége. Mai napig vannak olyan traumáim, amik tőle származnak. Főleg a szexuálisak. De úgy alapból nagyon nehezen találtam utána megfelelő társat. Voltak kapcsolataim, de mindegyik rossz volt, mert azt hittem, az első által adott dolgok a természetesek, pedig ő nagyon szarul bánt velem. Szakítás után 8 évvel tudtam csak nagyjából feldolgozni, akkor lett is végre egészséges kapcsolatom, de a szexuális traumákat a mai napig hordozom miatta, a jelenlegi kapcsolatomra is kihat. Leginkább azt nem tudom megbocsátani, hogy hogy voltam ennyire buta, naiv, akivel bármit meg lehet tenni, pedig csak 16 éves voltam, nulla tapasztalattal, nem túl egészséges családi háttérrel. Illetve hogy még így is sikerült elhitetnie velem, hogy én vagyok a rossz, amiért kidobom a sok szar után é ő tökéletes és mindent megadott nekem, bennem meg nem volt annyi, hogy a szemébe mondjam, hogy nem baz.dmeg, kvára tönkretettél, semmit nem csináltál jól és igenis megérdemled, hogy örökre egyedül legyél. De neeem, én csak kussoltam, végighallgattam szomorúan azt gondolva, hogy megérdemlem ezt a sok szart, amit rám zúdít, mert elcseszem ezzel az életét. Úgyhogy leginkább magamra vagyok ki és hogy ilyen sok idő volt helyrejönnöm félig meddig.

jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Fiatalság bolondság. Mindenki követ el hibákat is és gyakran még az életet se veszik komolyan sokan, ahogy egy kapcsolatot sem még.


Felnőtten talan házasságban nő be mindenki feje lágya. Ill ugy kéne házasodni is hogy már "bölcsen".


Kár ezen évődni.

jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Aki így van, annak javaslom forduljon pszichológushoz, mert ez baromira nem egészséges.
jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én nem gyűlölöm, sőt igaziból ha megkeresne adnék egy esélyt magunknak, mert az évek során rájöttem, hogy gyakorlatilag a kommunikáció nem működött köztünk ami talán a párkapcsolati problémák közül a leginkább orvosolható. Sok évet voltunk együtt és nagyon fiatal korunktól. Hat éve lett vége, néha még mindig vannak nehezebb napok emiatt. Amúgy alapvetően általában az exeknek azt szoktam kívánni, hogy bánjanak velük ugyanúgy ahogyan ők bántak velem. Ha ezen megsértődik az már egy beismerés, hogy gyökér volt :)
jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert a gyűlölettel magadnak okozol rosszat. Ha nem évek óta úgy tekinteni rá, mint egy lecke, hogy okulj akkor pszichológus tényleg nem ártana.
jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Egy csávó van az életembe, akit 6 éve megakarok verni. Engem is bántalmazni akart(nem sikerült neki) , undorító volt a viselkedése is. Aztán megtudtam, hogy minden más barátnőjét utánam nagyon durván megverte. A legjobban a nők elleni erőszakot gyűlölöm (az állatikinzás után), és tényleg.. Ő az egyetlen, akit azóta elakarok kapni. 28N
jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Pszichológus. El vagy akadva. Persze, leélheted így az életedet. De te ezt akarod??
jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egykori nagy szerelmemet évekig gyűlöltem a szakítás után. Ha összefutottunk az utcán, a köszönését sem fogadtam. Hosszú időnek kellett eltelnie ahhoz, hogy végre tárgyilagosan lássam a helyzetet. Én is hibás voltam, talán még jobban is, önző voltam, éretlen és ostoba. A lényeg, hogy nem voltunk egymáshoz valók, csak akkor ezt nem ismertem fel.

N

jan. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2011-ben ismertem meg èletem legnagyobb szerelmèt.


Àt vert. Nem tudok neki megbocsàjtani neki a hazudozàsaièrt. Igaz, hogy egyszer bocsànatot kèrt, de utàna ugyan úgy viselkedett mint elötte..



Ő kezdemènyezett, ő illegette magàt, egy ideig nem lèptem mert kapcsolatban volt ès nem tudtam mire vèlni a viseljedèsèt, hogy ennyire oda van èrte. Vègül bele mentem ami hiba volt. Mire hulla szerelmes lettem belè addigra hìrtelen ő meggondolta magát..


Rà kellett döbbennem, hogy csak kihasznàlt, tetszettem neki ès kellett neki egy pasi aki figyelmet ad neki, aki oda van èrte, aki megnevetteti, hogy az egòjàt tàplàlja.



Aztàn mikor a fèrje rà jött, hogy èn is kèpben vagyok akkor 180 fokos fordulat.. Èn voktam a hibàs mindenèrt, èn tettem tönkre a hàzassàgàt, èn nyomuktan rà ő nem csinàlt semmit. Mi sem àl tàvolabb a valòsàgtòl..


Nem tudok neki megbocsàjtani ès a többi nőnek sem akik hazudtak nekem mert tudtam, hogy mi àll a hàttèrben ès mikor ezt elmondtam akkor tagadàs volt mindig, hogy neeem nem azèrt aztàn kiderült, hogy azèrt.


Nem èrdemli meg, hogy megbocsàssak neki. 12 èv utàn sem megy. Èn annak tudok csak megbocsàjtani aki helyre hozza a hibàjàt ès elismeri, hogy igen èn hibàztam, nem kellett volna ezt ès ezt csinàlnom. Bocsànatot kèrek!!!!!!!

márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!