Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan mondanátok meg, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok meg, ha nem tudtok megbocsátani?

Figyelt kérdés
Egy olyan emberrel van egy nagyon friss "kapcsolatom", akivel a munkám miatt napi szinten kell találkoznom. Semmi komoly nem volt köztünk eddig és nem is lesz, mert ahogy egyre jobban megismerem úgy lesz egyre nyilvánvalóbb számomra, hogy ez nem menne.. A mostani utolsó csepp, a konkrét szitu, az egy beszólás volt, amivel szerintem nagyon beletaposott a méltóságomba. Ezek után nekem alap, hogy nem tudok (de nem is akarok) megbocsátani de mivel a (nem közvetlen) kollégám, így elkerülhetetlen lesz a találkozás. Meg kellene valahogy mondanom egyértelműen, hogy nálam elrugta a pöttyöst végleg, de még dühös vagyok ahhoz, hogy ezt higgadtan és szépen közöljem vele. Szóval.. ti mit mondanátok?

2022. jan. 21. 05:25
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Pont ezért nem kezdünk munkatárssal.
2022. jan. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj igen, tudom. De hát ezt már nem is tudom visszacsinálni sajnos. Mondjuk nincs is köztünk semmi még. De lényeg ahogy írtam, hogy ne is legyen és ő is értse ezt egyértelműen.
2022. jan. 21. 05:42
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Honnan tudod, hogy nem tudsz sok idő múlva megbocsátani? Vagy ez csak azt jelenti, hogy összejössz vele? Szerintem kezeld külön a kettőt. Idővel, ha nem akarod magad mérgezni, érdemes megbocsátani, azaz úgy dönteni, hogy nem foglalkoztat tovább, éljen boldogul, minden jót neki, s reméled, fejlődik abban is, amiben hibázott feléd. Az érzelmeid meg majd, mint egy hosszú vonat utolsó kocsija, utolérik ezt az elhatározást.

De nem kell őt magadhoz engedned párnak, hiszen nem illetek össze.

2022. jan. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És ez utóbbit teljesen udvariasan meg is lehet mondani.
2022. jan. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Miért vagy olyan biztos abban, hogy ő akar bármi komolyat tőled? Mi van ha pont lesz**arja, hogy mit gondolsz?
2022. jan. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi 3as. Igazad van. A kérdésedre válaszolva, azért gondolom, hogy nekünk semmiféle közös utunk nincs és nem tudok megbocsátani, mert olyasmivel sértett meg, amit meghökkentő számomra. Méltatlan helyzetbe hozott, kellemetlen volt számomra. Olyasmi amiről nem tehetek, nem felróható. Amit egy jóérzésű ember a másiknak nem vet a szemére. De igazából lényegtelen is mert úgy kell tennem ahogy írtad.


5. Nyilván ha nem próbálkozott volna elnézést kérni akkor nem lenne téma nálam ez.

2022. jan. 21. 06:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak őszintén! Nem kell taktikázni, himi-humizni, amikor megkeres, elmondod neki, ahogy nekünk is!
2022. jan. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Növessz gerincet és vállald fel az érzéseid.
2022. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd nyugodni egyelőre. Majd idővel visszaáll a normális munkaviszony. Ne alacsonyodj le annyira, hogy szemrehányást tegyél, mert akkor oda vissza ping-pong lesz belőle, ami kellemetlen lesz a munkavégzést illetően is.
2022. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!