Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagytak már el harmadik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytak már el harmadik fél miatt? Hogyan, mennyi idő alatt tudtál továbblépni?

Figyelt kérdés
Velem most történt ilyen először és úgy érzem, nem tudom megemészteni. Nemcsak azért, mert még mindig nagyon szeretem a volt párom és sajnos nem tudom őt gyűlölni emiatt, hanem azért is, mert az önbecsülésemnek is nagyon rosszat tesz, hogy valakit jobbnak talált nálam.

jan. 16. 21:17
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
45%
igen de kb fél évig velem is járt és a másik csávóval is az idő segített meg a sport
jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én exem is megcsalta az új párját velem. Akkor jöttem rá, hogy nem kell a nő mert egy 0 az adott szava.


Még mindig szomorú vagyok miatta. De ez van ezt kell szeretni.


Munkába menekültem és most kezdek nyitni a nők felé talán össze jön egy pár kapcsolat.

jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, 13év után, 2 gyerekkel.

Rohadt nehéz volt az első év, és összesen több mint 3 év volt, hogy tovább tudjak lépnim

jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, az első nagy szerelmem. Ráadásul olyan srác miatt hagyott el akit ismertem. Az egészben az volt a dühítő, hogy valaki súgott nekem arról, hogy ők kavarnak a hátam mögött de nem hittem neki.

Amikor lebuktak nagyon ideges voltam, szinte felrobbantam a dühtől. Mivel közös barátaink voltak így jó ideig nem jártam le bulizni, más elfoglaltságot kerestem mert iszonyú cikinek tartottam, hogy mindenki ezen fog csámcsogni. kb 2 év után mentem le újra a baráti társaságba amikor ők már nem voltak egy pár így nem kellett néznem a fejüket.

jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Exem még mielőtt mi összejöttünk volna már 2 éve szerelmes volt egy lány barátjába, csak a lány nem viszonozta. Jöttem én, nekem tetszett, én is neki, velem úgymond össze lehetett jönni, hát járni kezdtünk. Mesélt rólam a lánynak, aki beismerte neki, hogy féltékeny rám, hogy már engem szeret és nem őt, meg vele nem foglalkozik annyit. Ezt mondta nekem az exem és nyilvánvalóan kiakadtam, de mondta, hogy amióta együtt vagyunk amúgy is alig beszélnek, sőt akkor már 10 napja(!nagy idő!) nem. Oké megnyugodtam, csak nem értettem, hogyha eddig nem kellett neki a srác, miért féltékeny rám. 4 hónapja voltunk együtt, amikor lebukott egy üzeneten (nem direkt néztem meg, felvillant). Tőle jött. Próbálta tagadni, hogy jaj csak annyit írt hogy már nem kellek az életébe, de semmi komoly, aztán végül beismerte, hogy már egy hónapja újra felvették a kapcsolatot a hátam mögött, csak félt, hogy kiakadok ezen, de ne aggódjak semmin ez csak barátság. Akkor kellett volna szakítanom, de megkértem, hogy válasszon, vagy velem van és őt elfelejti, vagy menjen hozzá ha ennyire szerelmes belé és most van is esélye. Engem választott, mondta, hogy nem szereti, lezárta vele a kapcsolatot, meg is mutatta az üzenetet, és letiltotta. Megint eltelt 4 hónap amikor szakított velem hirtelen hülye kamu indokkal. Nagyon nem találtam a helyemet, nem értettem, mi van. Majd egyik nap látom Facebookon, hogy kitették, hogy kapcsolatban vannak... Tehát magyarul miatta hagyott ott. Pedig megkérdeztem szakításnál, hogy van-e másik lány de tagadta, mivel eleve hazudós volt.


Nagyon rosszul éltem meg, de próbáltam kihozni a szakításból a jót, sokat voltam barátokkal, lefogytam (direkt), pasizgattam, kipróbáltam új dolgokat és új helyeket, lett egy csomó új ismerősöm. A szakítás után olyan 7 hónappal éreztem azt, hogy túl vagyok rajta, de az első másfél hónapban nem is tudtam, hogy miatta szakított, de hozzászámoltam azt az időt is. Voltak azért bizalmi problémáim utána, meg önbizalomhiányom, de 2 évig nem jöttem össze senkivel és mire lett barátom nála már nem voltam bizalmatlan.

jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Igen 28 évi házasság 3 gyerek,és még nem léptem túl rajta teljesen pedig már 3 éve,hogy elhagyott.

Nagyon megviselt ahogy bánt velem és ez miatt a gyerekek is elfordultak tőle.

Nekem a gyerekek és az ismerősök segitetek sokat beszélgetünk.

Már jobb de nehéz 28 együtt töltött évet elfelejteni amiben sok jó volt de sok nehézség is.

58F

jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!