Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért sírt, amikor ő szakított?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírt, amikor ő szakított?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban a férfiakhoz szól a kérdésem, persze lányok is válaszolhatnak rá.


Szakított velem a párom, aki ugye fiú. És az egész szakítást végig sírta, én nem sírtam, nyilván próbáltam erős maradni. És a volt párom nem volt az a érzékeny típus, két év alatt soha nem láttam sírni. Szóval nem tudom hova tenni, hogy miért sírt, amikor ő szakított.

Szeretnék véleményeket kérni, köszönöm!



jan. 19. 11:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10 Fene tudja... Én értékeltem, amikor egy pasim elsírta magát előttem. Vagyis oké, ez nagyon hülyén hangzik, de megtisztelve éreztem magam, hogy ennyire sérülékenynek mutatkozik és ennyire megbízik bennem. Mindig próbáltam ilyenkor a legnagyobb tapintattal és szeretettel vigasztalni.


Aztán egyszer belefutottam valakibe, aki minden piszlicsáré vitát sírással kívánt megoldani, és kb a 15. eset után valami legyőzhetetlen undort éreztem iránta. Szóval érdekes kérdés, szerintem az arányok tök fontosak.

jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jó, mondjuk nyilván nem vita megoldásra, vagy legalább nem minden vita megoldásra. Azt nem is gondoltam hogy ilyen is létezik.
jan. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert még szeret, de tudja hogy van olyan probléma amit soha nem fogtok megoldani. Nagyon nehéz helyzet ám az ilyen.
jan. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13 hozzászólónak:


Épp ez az, hogy nem nagyon volt probléma. Ha volt is, akkor szépen leültünk megbeszélni. De nem volt olyan problémánk egymással amit ne lehetne megbeszélni…. Meg ritka alkalmak voltak.

Hacsak neki nem volt olyan problémája, amit nem akart megosztani velem és könnyebb volt a szakítás. Nagyon tanácstalan vagyok.

jan. 27. 15:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, de valami csak lehetett, és ezt Te is sejtheted, habár én ezt saját tapasztalatból írom. Nyilván nem tuti biztos hogy Nálatok is ez volt.
jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!