Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mik a tippek szakitásra és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tippek szakitásra és tovább lépésre?

Figyelt kérdés
2 év után történt, előtte is volt már szakítás de mindig vissza jöttünk egymáshoz igazából. Valahogy nemrudom eltemetni a dolgokat és a szívem mélyén még mindig bízok benne hogy jelentkezni fog. Énis akartam jelentkezni de mindenki lebeszélt róla és meg is értem, mivel én többször kerestem szakítás után és mindig majdnem rossz vége lett meg veszekedések állandóan, de még sem megy a felejtés és a tovább lépés.

jan. 21. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Amíg nem találsz egy nála is jobban kinéző pasit, addig nem fogsz túllépni rajta.
jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig mindenképpen el kéne engedni. Ahol 2 év után már nagy veszekedések és szakítások vannak, ott túl sok jóra ne számíts. Valami gond mindig lesz. Miért akarod bonyolítani az életedet?
jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy levegő, elhatározás. És ne, ne keressetek egymást, mert csak mergezitek egymás életét.
jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!