Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha öngyilkossággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha öngyilkossággal fenyeget?

Figyelt kérdés

Rettegek ettől a nőtől.


Mániákus, manipulatív hazudozó, aki még meg is csalt. Mindezek ellenére sem hagy békén, mert "szeret" és "megváltozik".


Egyszer próbáltam vele szakítani, de felhívott a barátnője, hogy felvágta az ereit. Nem ártott magának, de amikor odamentem, akkor folyamatosan manipulált, hogy kimegy a vonat elé.


Azzal bántott, hogy soha sem volt közte és a szóban forgó férfi között semmi sem. Elhitette velem az öngyilkos manipulációjával, hogy tévedek és tényleg nem csinált semmit sem.


Mostanra kiderült, hogy valóban csalt vele, valójában az exe, akivel találkozgat és chatel. Letiltottam, írtam neki búcsúlevelet, közöltem vele kedvesen, hogy "sajnálom, de én ezt nem akarom folytatni".


Csinált már olyat, hogy kijött a házamhoz és zaklatott, órákon át csengetett.


Mit tegyek? Komolyan félek, hogy zsarolni vagy zaklatni fog, esetleg kárt tesz magában.


febr. 2. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség és ott oszd meg a félelmeid, hogy zaklat. Ha valami baja lenne nem vehetnek téged elő.
febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a 112-t, a mentő beviszi az SBO-ra. Felkeltik az ügyeletest, ha van psziches zavara beutalják, ha nincs, akkor engedd el a fenyegetőzéseit.
febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért zsarol ezzel, mert látja, hogy hatékony. Nincs más megoldás, csak ha megmondod, hogy igazából neked az is jó, ha felvágja az ereit, akkor is megszabadulsz tőle. Egy percig sem fogod sajnálni és nem lesz bűntudatod. Minden tette csak téged igazol, hogy egy elmebeteg, akivel minél előbb meg kell szakítani a kapcsolatot, és nagyon is jól tetted, hogy szakítasz. Ha ezt előre tudod, össze se jössz vele.

Ha legközelebb bárki hív, akkor tedd le a telefont. Ne is válaszolj. Sőt, rokonait, barátait is tiltsd le ahol tudod, legalább pár hétre.

febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a családjának, szüleinek. Tiltsd mindenhonnan és jelentsd fel. Ha kárt tesz magába nem a te bajod.
febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le mindenhol.
febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nyugi az ilyen nem tesz magával semmit, csak nincs más eszköze. Én a legutóbbi ilyen fenyegetőzésnél már szimplán csak nem írtam vissza. 11 éve dobtam ki azóta is él és virul :D
febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az azért fontos, hogy öngyilkosságra ne buzdítsd. Olyat ne mondj neki, hogy legyen nyugodtan, meg ugorjon a vonat alá. Az már felbujtás. Legjobb, ha valóban megszakítasz vele minden kapcsolatot. Az ő felelőssége, hogy mit tesz magával.
febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rád lenne szüksége hanem egy nagyon-nagyon jó pszichológusra! Olyan fokú pszichés zavarai vannak amit te nem fogsz tudni kezelni.
febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Megmondanám neki a legközelebbi vonat érkezését. Aztán drukkolnék neki.
febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!