Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még szeretem az exemet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szeretem az exemet, de neki nagyon jónak tűnik a kapcsolata az új barátnőjével?

Figyelt kérdés

Még tavaly szakítottam vele, ezzel írtó nagy hülyeséget követtem el, mert azóta kiderült, hogy ő az igazi. Engem csak kihasznált egy srác, mondjuk a volt baáromnak is 2 hét alatt lett új barátnője, amin nem csodálkozom, mert helyes és intelligens fiú, csak nekem elég unalmas volt.

Szóval újra akartam vele kezdeni, de minden létező platformon letiltott. Instagrammon látom az új profilomról, meg a barátnőjét is, mert mindkettőnek nyilvános a profilja, és hát nagyon boldognak tűnnek, meg a nő ismerősei is írják hozzászólásban, hogy milyen helyes és normális srác a Dani. Ez kikészít.

Az idő úgy tűnik nem megoldás, mert hiába telt egy már több, mint fél év, és hiába ismerkedem más fiúkkal, az ő nyomába sem érnek. Lesz valaha jobb ettől?


febr. 2. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Lesz.
febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, vagy nem. De Dani már élmény, őt hagyd és ne is nézegesd, csak magadat szivatod vele.
febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

engedd el, lehet könnyű ezt hogy hallod, de minden platformon a fejedben, irtsd ki, valamiért ejtetted és ő tovább lépett, szóval, ha ő tovább lépett akkor te nem vagy neki a nagy ő, és neked sem lehetett ő, mivel szakitottál vele, valamiért, és mivel nincs más, vele pótolnád az ego-dat, neki hiányzik nem neked..

szóval a fejedben teszél rendet és ne akarj, ez a lényeg, mert amig akarsz addig szivatod magad

febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha unalmasnak találtad akkor nem lehetett az igazi. Újra kezdésnél egy idő múlva megint az lett volna a bajod vele, hogy unalmas. Szerintem felejtsd el. A mostani nője valószínűleg nem találja olyan unalmasnak, mint te. Veled nem illett össze. Keress másik kandúrt.
febr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szivas. De a multba nem lehet visszamenni, ezt igy hivjak, hogy kovetkezmeny. Amikor dontest hozol egy olyan komoly dologrol, mint parkapcsolat, akkor ott esznel kell lenni. Fel kell noni, es felelosseget kell vallalni a donteseidert. A szuleid is ezt toljak neked, gondolom nekik sem hitted el. Vannak, akik nem tudnak masok hibajabol tanulni, az okosabbak tapasztalatait nem fogadjak el, mindenkinel mindent jobban tudnak. Na ezekbol szokott lenni a komoly pofaraeses. A masik kategoria sem jobb, ok uvegbura alatt nottek fel, megkimeltek a szulok a dontesek kovetkezmenyeitol, kvazi serthetetlennek hiszi magat. Ebbol is ilyen sul ki. Kezdd el tudatosabba tenni az eleted, tanulj tobb alazatot, es akkor kevesebb negativ dolog er. A mult elmult, koncentralj a jelenre, hogy legyen jovod.
febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy te a hova tartozás miatt keresed őt. Unalmasnak állítod be miközben kézzel lábbal utána vagyodsz. Te nem lehetsz unalmas azt gondolod? Nagyra vágyó egy spiné lehetsz, de legalább most meg tudod milyen a boldogtalan, unalmas, szánalmas élet.
febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kétségbeesés magas szintje
febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

:D :D jesszus, te hány éves vagy?


Lépj már tovább, tengernyi ember él még a világon.

febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!