Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért sajnálnak, ha nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálnak, ha nekem nincs senkim, az exemnek meg van?

Figyelt kérdés

Exem szeretőt tartott, szakítottam. Ő együtt van a csajjal, de nagyon titkolják (csajnak férje, gyerekei vannak). Tudom mi van köztük, mert ha átmegyek az exemhez pakolni, mindig szembe jön egy idegen hajgumi stb.

Nyilván nagyon rosszul esik, legalább várja meg, míg rendesen elcuccolok.


Viszont a környezetem (közös barátok leginkább, akik közül látták őket együtt, tehát nem titok a kapcsolatuk) tök sajnál, hogy ők együtt vannak, nekem nincs senkim. Mondogatják, hogy társkeresőzzek, embereket mutatnak be, már kértem, hogy álljanak le.


Annyira furcsa, ha valaki nem akar búfelejtő kapcsolatot és igyekszik másra koncentrálni?


febr. 5. 01:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Segiteni akarnak, innen ismerheto fel, hogy baratok.
febr. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg túlzás, mert ezt nem lehet hirtelenül. Inkább máshogyan le kell kötni a figyelmet.
febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Együtt vannak? Nincsenek együtt. Az exed a szeretője egy férjes asszonynak. Ezért kellene rosszul érezned magad?
febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!