Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy kezelnétek, ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek, ha az exetek utólag hazudna másoknak arról, ami kettőtök közt volt?

Figyelt kérdés

Pontosítva: Megismertem egy férfit a baráti társaságom által, aki pár találkozás után oda-vissza volt értem, rajongott, áradozott. Én eredetileg nem akartam kapcsolatot, (szűz voltam, szex sem volt köztünk ameddig össze nem jöttünk) de aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz érzelmileg, elhívott randikra, azt mondta nem érzett még ilyen erős érzelmeket soha senki iránt, és nagyon örül, hogy ennyire közel kerültünk egymáshoz, már egy évvel előre tervezte a programokat velem, találkozót a szülőkkel, állandóan írta, hogy hiányzom neki, mindig kézenfogva sétáltunk stb stb…Tudta, hogy szűz vagyok és mondtam, hogy nem holmi kavarásban szeretném elveszíteni, hanem csak akkor majd ha tényleg megszeretjük egymást és kimondjuk, hogy együtt vagyunk. Nagyon szerelmes lettem, azt mondta, sosem tudna eldobni engem. 2 hónapig tartott a kapcsolat, lefeküdtünk, majd nem sokra rá szakított velem, hogy elmúltak az érzései.

Ennek már egy éve. Most az egyetemen az elsőéveseknek azt adja elő, hogy mi sosem voltunk együtt, csak én nagyon oda voltam érte ezért ezt akarom hinni(?), le volt tisztázva az elején, hogy csak szexet akar tőlem és én belementem…azt mondja mindenkinek, hogy semmi érzelem nem fűzte hozzám, csak jó voltam az ágyban és ennyi. Úgy érzem ezzel teljesen lejárat engem, rajtam nevetnek az emberek, hogy annyira oda voltam érte, hogy kitaláltam, hogy együtt voltunk…

Szerintetek kitálaljak?

Telefonom megvan az összes beszélgetés, hangfelvétel stb, szóval így mindenki számára egyértelmű lenne, hogy nem hazudtam…



febr. 17. 00:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A megosztogatásokkal vigyázni kell személyiségi jogok miatt. Én legszívesebben visszafelé elsülve lejáratnám. Ellenben pont jó mondanivaló van egy könyvben, hogy ilyen emberekkel szemben vigyázni kell ilyen bosszúkkal. Mert erőszakosan visszatámadhatnak. A könyv: Filter nélkül. Ha ezt nézzük, akkor az igazságon kívül bosszúból mást ne terjessz. De legalább más lányokat lehet figyelmeztetni rá.


35/F

febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Illetve kétséges lehet, hogy kinek fognak hinni és ki szívja meg. :/
febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene bizonygatnod az igazat. Senkinek semmi koze hozzad, izlestelen ember az olyan aki holmi jelentektelen embereknek barmilyen maganeletu dolgot elkezd terjeszteni. Mutass intelligenciat azzal, hogy nem probalsz senkit gyozkodni ki is vagy valojaban, mert ugyis csak azok tudjak az igazsagot akik ismernek. Baratnonek azert megkuldenem a screeneket az irogatasarol, es ha a csaj nem fogja elhinni vessen magara. Csak lazan, de ne folly bele tulsagosan. Hihetetlen pofatlanok egynehanyan…
febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha, ennyire bántana a dolog akkor, átküldeném a jelenlegi barátnőjének az üzenetet. Az is lehet, hogy magasról tennék rá, mit hantázik. Az idő amúgy is mindent megold /sablon de igaz/.
febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
29%

Jól van az neked. Összefeküdtél vele rögtön azután, hogy ígért fűt-fát. Gondolom a tetteit egyáltalán nem nézted csak amit összehazudozott.

Remélhetőleg tanulsz az esetből, máskor jobban odafigyelsz.

A barátnőnek küldj el valamit ami bizonyítja milyen is ő anonim módon és a többivel ne foglalkozz ha úgy érzed.

Ha meg be vagy tojva, hogy visszafelé sülhet el inkább ne törődj vele. Idővel elfelejtik az emberek az esetet úgyis.

febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%
15-ös tetteket is be lehet hazudni, ha nagyon beleéli magát a fiú hogy ő ő nem veszíthet, csak olyat nem tesz ami neki nagy hátrány max. De amúgy aki az összefekszik szót használja ismeretlenekre, az pl egy elég gyanús jel a romlott lélekre.
febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%
Úgyhogy kérdező ne hallgass a 15-re ő is ilyen valszeg mint az exed és fél hogy valaki róla is kitálal.
febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%

Írhattam volna csúnyábban is, de moderáltam magam. Nem írhatom szebben, mert csak szex volt, megkapta aztán dobta is. Egyáltalán minek kell azzal elő jönni egy pasinak, hogy csak akkor fekszik le vele ha járnak? Semmi értelme. A tetteit kell nézni.

99,99%, hogy nem nézte csak elhitte amit behazudott neki.

Az az ő hibája. Csak azt lehet átvágni aki hagyja magát!

Felelőtlen, naiv a kérdező.

Ezek tények. Legyen jobb emberismerő! Kapott egy pofont és egy leckét. Tiltsa le őt, ne vegye fel neki a telefont, ne olvassa amit ír neki a köcsög.

Vegye levegőnek. A lányok legalább egy része úgyse hiszi el amit mondogat. Ha meg elhiszik hadd higyjék.

Magával foglalkozzon és ne vele!

febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó hatalmas nagy tuskó vagy. Neked volt valaha kapcsolatod, vagy esetleg örülnél ha a lányod is így járna?

Vannak akik képesek hónapokig hazudni, csak hogy megkapjanak valamit. Mesterien űzik a játszmáikat, majd ha megkapnak valamit akkor továbbállnak.

18 éves koromban nekem is volt olyan, aki ígért ezt azt, aztán mikor nem sikerült lefektetnie, ghostolt. Én imaximálisan megértem a kérdezőt, mert kötődése volt, bizalomban szerette volna elveszíteni a szüzességét. Nem a kérdezőt kell vádolni, csak azért mert jóhiszemű volt egy partnerjelölttel.

Azt a férget kellene elővenni, aki emberileg ekkora nulla, hogy tárgyként kezelt hónapokig egy lányt. Na az ilyentől van az embernek hányingere

febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
45%

Akkor tessék kitalálni ha attól jobban érezné magát. Ahhoz nem kell neki felvenni a telefont. Hallgatnia, hogy hiányzik neki. Írtam, hogy ha akarja akkor tegye meg. Nem kell ahhoz itt kérdezőskösni.

Amúgy meg látod te se feküdtél le a fiúval hiába voltál oda érte.

Pontosan azt írtam, attól nem vagyok tuskó.

Nemcsak a férfi/fiú szavait kell nézni. Az kevés, hogy arról áradozik, hogy majd bemutatja a szüleinek, nem dobja el. A viselkedése a fő.

Nem igaz, hogy nem volt minimum egy baki a részéről.

Igen, vannak olyan hazug férfiak/fiúk akik hónapokig szédíteni képesek a nőket/lányokat, de az is igaz, hogy nem mindegyiket tudják kihasználni, mert vannak olyan jó emberismerők mint pl. te önmagad.

Boruljon a bili nyugodtan, húzza az időt vele, álljon még vele szóba is ha egyszer telózik vele. Hadd vigye ágyba megint akkor. Nekem aztán 8 mit csinál.

Viszont akkor is fennáll az a tény, hogy csak azt lehet becsapni aki hagyja magát.

Minden nőnek/lánynak nemcsak a rózsaszín ködben kéne léteznie hanem az eszére is hagyatkozni.

febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!