Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exbarátnő (+família) törlése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnő (+família) törlése Facebookról?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve mentünk szét, fájdalmas volt, de sikeresen túltettem magam rajta. Viszont ismerősöm ő is, és pár családtagja Facen. Roppant módon irritál, ha valamit ritkán kiteszek és egy családtagja likeolja. Ő megkért szakításkor, hogy ne tűnjek el az életéből, de már letojom, mivel új kapcsolatom van. Ti mit gondoltok erről?

febr. 17. 09:34
1 2
 11/12 anonim válasza:
84%

Irritál? De miért? Van megoldás! Töröld le őket! 😊Amikor velem szakított az exem, en kertem meg hogy tiltson le!

Le tiltott habár fel is oldott! 😅

febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
87%

En alapvetoen ket ev elteltevel sem haragszok az exemre, viszont nekem az segitett hogy szakitas utan letiltottam, pedig szeretettel gondolok ra vissza. De nem akartam latni mi lesz vele azok utan, es meg igyis meglattam hogy hamar lett baratnoje. Exanyos jeloltet is blokkoltam mert tole aztan hanyingerem volt rendesen. Engem nem erdekelt ki mit gondol, mivel tudtam hogy nem lesz relevanciaja annak, ha torlom. Max elhordanak engem is bunkonak: de ha felteszed magadnak a kerdest: szamitani fog ez 5,10 ev tavlataban hogy hogyan gondolnak rad?

Na ugye. Emlekukre por telepszik, felesleges tartogatni oket ha zavar

febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!