Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem szokott lelkiismeret-furda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szokott lelkiismeret-furdalásotok lenni szakításkor?

Figyelt kérdés
Ritka, hogy én szakítok egy ismerkedés, és pár randi után, csak kiábrándultam belőle. Sajnálom, mert nagyon lelkes volt mindig, mikor találkoztunk, de nem látom értelmét folytatni, inkább akkor maradok egyedül. Pont ez miatt érzek némi lelkiismeret-furdalást is.Bár hozzáteszem, ez enyhült miután kaptam egy nem túl kedves SMS-t tőle.
márc. 9. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakori baleset. Majd fejlődsz.
márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én látom azt, hogy úgy nem hal bele senki ha offolom. Általában ismerkedesek elején még nagyon könnyen tovább tud lépni a 80-90%.

Igy nekem nem szokott lelkiismeretfurdalásom lenni.

márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Habár olyan már volt akit sajnáltam. De ez egy az ezerből.
márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Változó. Amikor kedves rendes a srác, csak nem jön be akkor nekem is szokott lenni. De volt olyan is amikor nagyon hamar kiderült, hogy agresszív bunkó. Na akkor nem volt bűntudatom
márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Nekem inkább fájt a szívem. Kontextus: Akkori barátnőmmel NAGYON nem voltunk kompatibilisek. De muszáj volt meglépjem a dolgot, mert belefáradtam a folytonos, "késhegyre menő" vitákba, és igazából sehova nem vezetett a dolog.
márc. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szakításnak nevezzem-e, de én nagyon a szívemre tudom venni azt, amikor 1 randi után úgy döntök, hogy nem akarom folytatni (pl. személyiségbeli különbségek miatt), ha a srác meg amúgy normális és akarna többet.

Tartós kapcsolat utáni szakítás: ott azért nem éreztem ezt, mert közös döntés volt, és ő sem érezte már jól magát benne.

márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!