Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek normális az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, ha egy lány azért szakít a párjával, mert ő nem szeretne bentre macskát vagy más állatot?

Figyelt kérdés

Szakított nemrég velem a barátnőm, mert egy ponton felhoztam neki, hogy én szeretem, ha bent van egy állat. Szeretem az állatokat, de a lakásban nem szívesen viselem el őket, mert szaguk van, kárt csinálhatnak, hullik a szőrük, stb.


Ráadásul allergiás is vagyok a macskákra és amikor ott voltam mindig tüszköltem, folyt az orrom.


És azt hoztam fel, hogy ha később összeköltözésről lenne szó, akkor engem ez zavarna és hogy ezzel kapcsolatban majd valami megoldást ki kell találni. Még abban is benne lettem volna, hogy valamilyen formában lehessen a macska bent, ha korlátozva van a hálószobából, illetve a szőr minimalizálva van.


És ő nem ment bele semmilyen kompromisszumba, hanem felháborodott ezen, hogy ő meg a macska egy csomag és hogy hogy mertem ezt eddig eltitkolni, hogy ez zavar (2,5 hónap).


Ezen kívül viszont teljesen jól elvoltunk, sosem volt vitánk, szimpatikusak voltunk egymásnak. Én itt is teljesen higgadtan és alkuképesen viszonyultam, de ő nem.

És nekem abszurd az egész szituáció, hogy egy kisállat miatt egy potenciális hosszútávú párt azonnal elutasít egy lány, mert egy ponton a macskájától vagy elszakítanák vagy korlátozottabb keretek közt tarthatná.


Mit gondoltok erről?



márc. 11. 14:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
12%
Örülj neki hogy még időben megtudtad hogy bolond
márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
47%

"felhoztam neki, hogy én szeretem, ha bent van egy állat."


Akkor most szereted vagy nem szereted?

márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos szintig normális.

Az ő javára legyen írva, hogy ez már egy meglévő állat (míg új állatok befogadása természetesen közös döntés kell, hogy legyen)

A te javadra legyen írva, hogy kompromisszumkész voltál (mondjuk az, hogy ki legyen zárva a hálóból, szerintem teljesen vállalható.

Az normális, hogy emiatt nem passzoltok össze, mert ez elég nagy elvi és gyakorlati különbség.

márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Egyikőtökkel sincs baj, csak nem egyezik a véleményetek, és ez később komoly konfliktusforrás lett volna.
márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
30%

Örülj neki, hogy ez így 2,5 hónap után derült ki és nem 2,5 év után amikor az összeköltözés küszöbén álltok és már lakást kerestek.... Engedd el.


Nekem sem fér bele az állat a lakásba, pedig így nőttem fel. 28N

márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ha olyan dolgokban nem egyeztek, amiben nem létezik kompromisszum, akkor ti egyszerűen nem illetek össze. Legyen-e macska vagy ne, hogy családi házban lakjatok vagy lakásban, hogy kiköltözzetek-e külföldre, hogy legyen-e gyereketek... A vége mindig az, hogy ha látszólag meg is egyeztek, az egyik félben mindig tüske lesz, és úgy fogja érezni, hogy feladta az életét a másikért - az meg egyenes út a szemrehányásokhoz és az elhidegüléshez.
márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Ha felelős állattartó, akkor igenis ez a normális hozzáállás, és igenis te kummantottál. Vagy azt gondoltad, simán dobja az állatot, akiért felelősséget vállalt, egy alig pár hónapos kapcsolat miatt?
márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%
Egy állat kizárólag bentre való
márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
8%

Ésszerű kompromisszumot akartál kötni(hálóba ne mehessen be) de ő ragaszkodik ahhoz, hogy csak te igazodj hozzá. Jobb, ha most kiderült.

Nálunk is van állat a lakásban (kutya) de a hálóba nem jöhet be. Biztosan senki kedvéért nem aludnék egy ágyban kutyával, macskával. Allergiásként nem is tudnál aludni olyan szobában, ahol macska van.

márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!