Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vele Karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele Karácsony előtt emiatt? (hosszú)

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a barátom 24 éves. 3 éve vagyunk együtt, de még mindketten a szüleinkkel élünk.


A Karácsonyt otthon töltjük a saját családunkkal, de már korábban beszéltünk arról, hogy ő szeretne egy nagyobb, reggelig tartó bulit rendezni náluk Szilveszterkor. Természetesen bele is egyeztem.


Csakhogy pár napja elhunyt a Nagypapám, hosszad betegeskedés után, ezért elmondtam neki, hogy így már az ünnepek nem lesznek ugyanolyanok, nem hinném, hogy lenne hangulatom egy nagyobb bulihoz. Erre ő nagyon mérges lett, mondván, hogy hetek óta erre a bulira készül, mennyire várja. Meg, hogy egyszer élünk, most vagyunk fiatalok, ő bulizni akar. Én kértem, hogy akkor legalább egy szolidabb bulit tartsunk, de erre azzal vádolt, hogy én egy gyerekes és önző ember vagyok, nem értem meg őt. Azt is mondta még, hogy mindig szomorú vagyok, nem lehet velem bulizni (februárban meghalt Nagymamám is). Mindez nagyon fájt nekem.


Mivel nem egy városban élünk, a beszélgetést videochatben bonyolítottuk le, és amikor kiment a szobájából, hallottam, hogy beszélt az apjával, aki ezt mondta: "Hát persze, mert mindig annak kell lenni, amit az a p...a akar!" Vettem az apjának is ajándékot, de ezek után semmi kedvem odaadni, és meg is jegyeztem a barátomnak, hogy mindent hallottam. Nem is mentegetőzött. Ők most bulizni akarnak, ha nekem nem tetszik, maradjanak otthon. Ezt is fogom tenni, a családommal leszek.


Ami történt, nagyon lerombolta azt, amit eddig iránta éreztem, mintha nem is ugyanaz az ember lenne. Elgondolkodtam a szakításon is. De a kérdés az, hogy érdemes-e és pont Karácsony előtt? Vagy tényleg én vagyok a hisztis p...a, és élveznem kellene az ifjúságomat?


Előre is köszönöm a válaszaitok!

Kellemes ünnepeket mindenkinek!


2018. dec. 22. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Én szakítanék a helyedben és teljesen mindegy, hogy karácsony lesz. Látható a pasid mennyire volt tekintettel az érzelmeidre, ezután én a helyedben letojnám mennyire viseli meg őt, hogy szakítasz vele. Ez egy nagyon bunkó húzás volt és inkább a palid az éretlen és önző ember, akibe semmi empátia nem szorult.
2018. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Elég önző dolog ez a részéről. Neked nagyon nehéz időszakod van, bulizni meg bármikor lehet, jövőre is lesz szilveszter. Meg Te abba is belementél, hogy visszafogottabb legyen, de ő ezt nem értékeli.

Későbbiekben valószínű, ugyan így viselkedne majd, csak azt nézné, hogy neki mi a jó. 29/f

2018. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
En azonnal megszakitottam volna vele minden kapcsolatot, ahogy ilyet kiejt a szajan. Minosithetetlen, ostoba, tiszteletlen kisgyerek ez a faszi.
2018. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Már megszervezte a bulit, és a meghívottak is így alakították a programjukat. Ez már nehezen csinálható vissza. Max. te nem mész, ha nem akarsz.


Viszont ahogy ezt előadta, az nagyon nem volt rendben. És az apja beszólása sem.

2018. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Szakíts vele. Készülj fel rá, hogy te leszel a rossz, de ne foglalkozz vele. Nem szeret téged, csak az épp aktuális csaja vagy, nem kár érte. Találsz majd olyat aki tényleg szeret.
2018. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

"...és élveznem kellene az ifjúságomat?" Erre a nagyszüleid mit mondanának ? (ne feltétlen a bulira értelmezd)

32/f

2018. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért? A karácsony miatt kevésbé paraszt? Nem kell kifogásokat keresni. Aki egy olyan alapvető dolgot nem ért meg, mint a gyász, az egy tapló. Szakíts vele, nem fogja megviselni! Még örülni is fog, hogy szabadon bulizhat.
2018. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Most szakíts vele amíg fiatal vagy. És ne húzd a dolgot Karácsony utánra.
2018. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Karácsony ide vagy oda, ez a hülye pö.cs megérdemli, hogy azonnal kidobd. Az apja meg csak hab a tortán.
2018. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg nem dől össze a világ, ha nem mész el arra a bulira. Nem vagytok összenőve.
2018. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!