Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rossz ember lennék amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember lennék amiatt, mert szakítottam a barátnőmmel az igénytelensége miatt?

Figyelt kérdés

10 órás munka után feküdt be mellém és elvárta volna, hogy szexeljünk.

Nem az első eset volt.

Olyan is volt, hogy 2 napig nem fürdött.

Alapból nincs gond a higiéniával, mert folyton kezet mos, rendszeresen fogat is, meg alapból figyel mindenre, de ez engem zavart.

Szerintem nincs mit ezen megbeszélni mert ha valaki ilyen az sose fog megváltozni.

Simán lapátra tettem emiatt.

Azért tudtam ilyen könnyen megtenni mert a múltkor orális szexnél a vaginájanak nem volt jó illata, azóta nem voltunk együtt. Képtelen lennék vele lenni mégegyszer.


ápr. 29. 11:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Pff... 10-es milyen altáj szag lehet körülötted, főleg szarás után. 🤮
ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van az a no, aki 48 ora mulva sem budos. De aki az, azt nem tudnam toleralni, barminek is szamitson.
ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!