Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel volt a baj? (Hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel volt a baj? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Adott egy kapcsolat egy lányal 4 évig voltunk együtt sok mindenen keresztűl mentünk mindig segítettem neki bármi gondja volt ha másal nem is szavakkal stb mindig oda figyeltem a kapcsolatomra aztán ahogy telt múlt az idő aktuális lett a költözés számunkra minden pénzem megsporoltam és mikkor végre összegyűlt azt mondta ő nem költözik hozzám anyagi okok miatt aztán a családját mondta hogy segíteni kell nekik aztán a testvéreit hogy nem akkarja magukra hagyni őket stb én mondtam hogy jolvan persze ha majd úgy érzed hozzám költözől visszont anyukám írt neki hogy ő hogy tervezte a költözést mert szeretne segíteni nekünk és a lány azt írta neki hogy nem akkarja ezt vele megbeszélni majd velem át beszélni mind1 aztán ebből lett egy csúnya veszekedés majd a lány közölte hogy nem szeretne tőlem semmit az is gáz ha gyerekem lesz tőle és a családom miatt hozzá teszem nem az igazi szüleim köze lesz a gyereknek hozzájuk stb aztán ki békültünk minden rendben volt egy darabig majd megint ki dobott azzal hogy nem tudja mi van az életében semmi nincs rendjén nem tudja mitt kezdjen magávval az életével és inkább szeretne egyedűl lenni időt kérni mondtam hogy rendben legyél egyedül egy kicsit de visszont én azt láttam hogy minden ugyan úgy van az életében és csak engem tett ki szóval nem változtattot semmin és kérdeztem hogy miért nem keresed a problémát az életedben nem igazán kaptam rendes választ majd anya megint írt neki elég csúnyákat amiket nem kellet volna és a lány azt mondta válaszak én vagy a családom de úgy hogy szakítsak meg minden kapcsolatott a családommal és soha többet ne keresek senkit én ezt nem tudtam megteni nyílván tudom hogy nem a legjobb emberek de akkor is ők neveltek fell hogyan tudnám őket ki dobni az életemből? Így szakítottunk elkezte mondani hogy tudja hogy hibázik és hogy nagyon megfogja bánni de elkell engedjen hogy később neki jobb legyen

Nem igazán értem az egészet én hibáztam volna? A lányt kellet volna választanom? Vagy a szüleim voltak a problémák? Vagy a lány volt hülye?



máj. 12. 20:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
A gond azzal van, hogy írtál egy oldalt, anélkül, hogy egyetlen írásjelet is tettél volna. Ez így értelmezhetetlen szóhalmaz.
máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Jesszus, ez az írás...levegőt azért vettél közben?

Ha ilyen volt a kommunikációtok is, érthető, hogy itt tartotok.

máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Fhu de sok magyar tanár van itt 🤣
máj. 12. 20:54
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Hogy sikerült ezt az igénytelen szöveget ide hányni?
máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Jaa, sok a magyartanár, de még több az analfabéta. Te tuti lemaradtál a nyelvtanórákról.
máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Addig voltál jó ameddig nem fordult volna komolyabbra(összeköltözés). Szerintem ilyen "ha nincs más jó lesz ő is" alapon volt veled. Jól döntöttél, hogy nem őt választottad, ha mellette döntesz se lett volna jövője a kapcsolatnak.

És tényleg szörnyű úgy olvasni, hogy gyakorlatilag az egész egy baromi hosszú mondat.

máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Vagy a lány volt hülye?" Van rá esély, hogy nincs minden rendben nála.

Örülj, hohy megszabadultál tőle.

máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az a baj a rossz helyesirassal, h megneheziti az ertelmezest, hiaba a joszandek, a segiteni akaras.

Azert probaltam megerteni. Nem irtad hany evesek vagytok, de nyilvan fiatalok. A lany meg nem allhat erre keszen sztem, csak nem tudja lekommunikalni helyesen. Ezert csapong. Anyukadnak nem kellene beleavatkozni bizonyos dolgokba, meg forduljon inkabb feled, ha barmit szeretne. Amugy min vesztek utoljara ossze?

Bar valoszinuleg az mar csak olaj volt a tuzre.

A szuleiddel mi tortent? Kik azok az emberek, akik nevelnek?

Sztem hagyd most a lanyt mindenkepp, hagy jojjon kepbe az erzeseivel. Nincs mas hatra, mint elore. Egy darabig varj, ha ugy erzed. Majd latod meg.

máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8#

Utoljára azon hogy anya írt neki.Az a baj sokszor azt látta a családom hogy szomorú vagyok,csalódott stb.Az is voltam merthát mégis csak vele terveztem az életem megkértem a kezét mindent megtettem! Volt hogy 9 órát ültem az autóban mert várnom kellet rá!

Nem tudom mi történt a szüleimmel,1éves korom óta fogadtak örökbe igazából csak a nevüket tudom!

Azok az emberek akik felneveltek hogy mondjam? Teljesen másabbak mint én ezért tudtam jól ki jönni a lányal.Pl mindig kerestem a bajok valódi okát és nem hagytam a fenébe.Viszont a szüleim meg olyanok hogy nagyon nyers emberek és azt hiszik bárkinek bármit megmondhatnak! És ha valami nem úgy történik ahogy azt ők gondolják az biztos hogy nem jó… Viszont én szóltam a lányak elötte hogy ők nagyon más emberek mint én és erre készüljön majd fell!

máj. 12. 21:48
 10/21 A kérdező kommentje:
A legelején velem nagyon elenséges volt a családja én egyszer sem voltam nálunk,nem hívtak fell soha csak ha valamiben segíteni kellet.A testverivel sem beszéltem kb 1x munkaügyben hívott mert nem volt munkája épp szóval engem is zavart az hogy nem is ismernek mégis ilyenek.De én túl tudtam ezen lépni és a lányra koncentrálni mégis csak vele fogok élni ‘’Gondoltam,,
máj. 12. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!