Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel volt a baj? (Hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel volt a baj? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Adott egy kapcsolat egy lányal 4 évig voltunk együtt sok mindenen keresztűl mentünk mindig segítettem neki bármi gondja volt ha másal nem is szavakkal stb mindig oda figyeltem a kapcsolatomra aztán ahogy telt múlt az idő aktuális lett a költözés számunkra minden pénzem megsporoltam és mikkor végre összegyűlt azt mondta ő nem költözik hozzám anyagi okok miatt aztán a családját mondta hogy segíteni kell nekik aztán a testvéreit hogy nem akkarja magukra hagyni őket stb én mondtam hogy jolvan persze ha majd úgy érzed hozzám költözől visszont anyukám írt neki hogy ő hogy tervezte a költözést mert szeretne segíteni nekünk és a lány azt írta neki hogy nem akkarja ezt vele megbeszélni majd velem át beszélni mind1 aztán ebből lett egy csúnya veszekedés majd a lány közölte hogy nem szeretne tőlem semmit az is gáz ha gyerekem lesz tőle és a családom miatt hozzá teszem nem az igazi szüleim köze lesz a gyereknek hozzájuk stb aztán ki békültünk minden rendben volt egy darabig majd megint ki dobott azzal hogy nem tudja mi van az életében semmi nincs rendjén nem tudja mitt kezdjen magávval az életével és inkább szeretne egyedűl lenni időt kérni mondtam hogy rendben legyél egyedül egy kicsit de visszont én azt láttam hogy minden ugyan úgy van az életében és csak engem tett ki szóval nem változtattot semmin és kérdeztem hogy miért nem keresed a problémát az életedben nem igazán kaptam rendes választ majd anya megint írt neki elég csúnyákat amiket nem kellet volna és a lány azt mondta válaszak én vagy a családom de úgy hogy szakítsak meg minden kapcsolatott a családommal és soha többet ne keresek senkit én ezt nem tudtam megteni nyílván tudom hogy nem a legjobb emberek de akkor is ők neveltek fell hogyan tudnám őket ki dobni az életemből? Így szakítottunk elkezte mondani hogy tudja hogy hibázik és hogy nagyon megfogja bánni de elkell engedjen hogy később neki jobb legyen

Nem igazán értem az egészet én hibáztam volna? A lányt kellet volna választanom? Vagy a szüleim voltak a problémák? Vagy a lány volt hülye?



máj. 12. 20:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ertem. Orokbefogadtak. Nagyon tiszteletremelto, h nem fordulsz el toluk, hiszen ok felneveltek, meg, ha nem is olyan habitusu emberek, mint te.

Amugy a lanynak nem kellett volna veluk elnie, hiszen vartad az alberletben, de nem ment.


Vagy az van, h nem all meg keszen, es ezert inkabb veget vet ennek, mert nem tudja mit akar. Hany eves amugy? Es te?


Vagy az is lehet, h neki elmultak az erzesei es eddig jo volt, az uj szintre o mar nem szeretne lepni.

máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
*Csak nincs mersze ezt oszinten megmondani.
máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az volt a baj hogy fiatalon ismertem meg.ő 15 volt én 20 most ő 19 ém 24.Visszont számítottam erre hogy egyszer azt mondja nem éltem még ki magam.Így mindig kérdeztem ez nem-e lesz baj neki.Azt tudni kell hogy ő Muslim és mindig azt mondta hogy nekik muszály igazodni a párjukhoz.De egyebkén minden hova elengedtem! Nem akkartam kalikába zárni szeretem volna hogy élje az életét megkötések nélkül de bizalomban! És most igazából csak eljárkál ide oda van hogy ismeretlenek is vannak a testvéri társaságában így gondolom azt is észre vette hogy vonzó stb.Sajnálom igazából alpból kedves és okos lány csak rosszúl lát mindent.Tényleg őszintén szertem de tudom ez már nekünk sosem fog müködni.Igazából nem engettem magamhozz senki közel soha csak őt! Így nem tudom hogy tegyem magam túl ezen a nagy csalódáson…ha olvasok az szokot segíteni vagy ha edzeni vagyok
máj. 12. 22:02
 14/21 anonim ***** válasza:
Az durva hogy anyud ennyire beleszól. Én is menekülnék csak.
máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Te is muszlim vagy?
máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem

1. megfojtottad a "gondoskodás"-oddal a kapcsolatot, még egy ateista is fojtónak érezné, amit csinálsz


2. a te szüleidnek (akár az örökbefogadó, akár a biológiai) nincs joga beszólni és irogatni a fiuk barátnőjének, semmilyen indokkal


3. Hogyan tudta meg a te családod a lány email vagy a fizikai lakcímét????


4. Nem hiszem, hogy lány muszlim lenne, mert akkor nem randizgatott volna veled 15 éves korában kezdve, és nem folytatta volna 4 éven át, és főleg nem lett volna szexuális kapcsolata veled. Még, ha a többit el is hiszem némi hezitálás után, de ez az "ő muszlim" - ez egészen biztos, hogy kamu.

máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#16

Semmi baj nem volt a gondoskodással ezt túl gondolod! Akkor gondoskodtam amikkor kellet!

Miért találnám ki hogy Muslim? 😅 semmi okom nincs találgatmi egy noname profilból!

máj. 12. 22:34
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem email vagy lakcímet kell ahozz tudni hogy írj egy messenger üzenetett
máj. 12. 22:34
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
anyádnak se kellene trágár modon irnnia a csajnak.. eleve semmi koze hozzá..
máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Fokuszalj most magadra, igyekezz minel elobb feldolgozni.

Meg fiatal vagy, elotted az elet. Talalni fogsz valakit, akivel boldog lehetsz, ne aggodj!

máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!