Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

10 éves kapcsolatom van (még).

Ki költöztem hozza külföldre mikor megismerkedtünk . 3,5 év után terhes lettem . Van egy kislanyunk és kb 1 éves korában vissza költöztünk magyaro-ra mert könnyebb életet akartam kommunikáció miatt h babánk lett. 2 évet laktunk ott aztán egyszer össze vesztünk és hazautazott és talált magának vkit és otthagyott minket .

Hogy lett vki neki nem tudtam majd csak utána derült ki . Vissza mentünk vele mert meg szerettem . A szeretője melle költöztünk amire később jöttem ra. A gyereket ugye beirattam addigra oviba ….minden hétvégén ivott . Nem foglalkozott velünk . Abból állt neki a gyereknevelés h elvitte a gyereket az oviba. Egyedül voltam , osszeomlottam. Nem volt senki akinek el tudtam volna mondani vagy segítséget kérni . Barátaim nincsenek. Ott meg mindenki az ő barátja volt. Nem akartam megint kivenni az ovibol a gyereket , épp h beirattam. Nem engedett dolgozni sem mondván foglalkoztak a gyerekkel meg vele , nem oszt nem szoroz az én fizetésem. A nyáron megint megcsalt , betegséget kaptam tőle és azt mondta h bizonyítsam be hogy nem én voltam valakivel….szemrebbenés nélkül hazudik , halál nyugodtan. Mondtam h elválok . Erre azt mondta h nem ad ég Ft ot sem és az én hibám h tönkre teszem a gyerekünk életet .

A barátainak hazudik rólam , azt mondja én csaltam meg és hogy egy lusta nő vagyok mert nem csinálok semmit . Szemembe nevet , jön megy jól érzi magát engem meg ócsárol mindenkinek . Teljesen egyedül vagyok mint a kisujjam.

Úgy érzem az őrület határán vagyok. Nagyon szégyellem magam h idáig húztam és hagytam magam . Mindig valahogy visszaporszivozott mindig valamit kitalált h megetessen. Nagyon szégyellem.

Nem tudom hogyan tegyem túl magam . Hogy induljak el . Mindenki úgy néz rám mint a Veres rongyra h én vagyok a pénzéhes ribNc es szegény ember jobb asszonyt érdemelne.

Onbizalmam nincs . Mindig azt mondta h egy senki vagyok , az voltam es az is leszek. Nem tudom h kezdhetnek újra.

Idióta hozzaszolasotol kimeljetek .

Bocsi ha hosszú lett.


jan. 15. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, meg egy történet,ahol a nő kiszolgaltatja magát a férfinek! Nagyon sajnálom, hogy így jártál, nem szabadott volna ennyire csak rá támaszkodni. Van családod, akik tudnak támogatni, ha el akarsz válni?
jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem törődnék hosszú távon más véleményével amikor ott a gyereked akivel kell. Ne hallgasd meg kinek mit hazudik össze, ha tudsz költözz szülőkhöz, vagy más városba és mivel sokat iszik azt említsd meg az ügyvédnek, hogy a te felügyeleted nélkül ne engedjék a kicsit a közelébe ha látogatni akarná (bár nem úgy tűnik) és fizesse a gyerektartást.
jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus segíthet benne.
jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!