Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve ért véget az előző kapcsolatom, haragban váltunk el, sokszor megcsalt, állandóan lebukott, hogy hazudott és összességében egy undorító alak volt. 1,5 évig voltunk együtt és olyan szörnyű volt a kapcsolat, hogy annak ellenére, hogy miket tett velem, mégis nem fájdalom volt, mikor szakítottunk, hanem örültem, hogy megszabadultam tőle. Meglepően gyorsan kezdtem felejteni és felszabadulni, nagyon régóta nem éreztem olyan jól magam, mint akkor. Ekkor ismertem meg a jelenlegi párom, kezdett minden jóra fordulni, teljesen el is felejtettem, hogy milyen szörnyű volt az exemmel. Ez kb. fél éve volt, mostanában viszont rémálmaim vannak, minden este újra és újraélem, ahogy kiderül, hogy megcsalt az exem, mikor lebukik a hazugságaival, a veszekedéseket. Minden este, sőt napközben is sokszor elfog a sírógörcs, hallom, ahogy kiabál velem. Illetve már olyan alvásparalízisem is volt, hogy azt láttam, hogy a szobám bejáratában áll késsel a kezében és közelít felém.

Nagyon durván megvisel ez az egész, pedig nem is gondoltam volna, hogy ilyen hatással tud rám lenni egy régi dolog.


2021. okt. 29. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
58%
Mi a baj a jelenlegi kapcsolatoddal? Valami van, ha ezt újra éled. Pszichológus.
2021. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!