Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Ti együtt maradnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti együtt maradnátok olyan emberrel, akinek drogos múltja van?

Figyelt kérdés
5 hónapja,h összeköltöztem a párommal.az összeköltözés előtt derült ki,h 4 évig titkolta előttem,h füvezik.mindig úgy intézte,h olyankor ne találkozzunk.megbocsájtottam neki,mert nagyon szeretem.most az derült ki,h mielőtt jártunk volna,néhány alkalommal speedet meg ecstasyt fogyasztott.a füvet állítólag letette,a többit meg csak régen,kíváncsiságból próbálta ki.

2012. máj. 5. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szóval nem ismered pontosan a hatását, ne nyilváníts valami olyanról véleményt amit nem tapasztalsz meg, és ezt nem lehordásból írom, szerinted pontosan tudod most már mi re éred, be tudod sorolni a barátodat valamelyik kategóriába ha ismered őt, és tudod milyen helyzetben van, akkor tudod csak megérteni őt az ő nézőpontjából.

Egy kapcsolat kulcsa, hogy megbeszéljétek a dolgokat, de ehhez szükséges bizonyos tapasztalat vagy legalább olyan személyiség amivel szubjektívan is meg tudod vizsgálni a dolgokat, van olyan akiben meg van az ilyen adottság, és olyan is aki csak a saját fejével tud gondolkozni.

2012. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Üzenném az összes "füves/drogos" válaszolónak, hogy a fű az drog. Csak, hogy felvilágosítsalak bennetek minden, ami függőséget okoz drognak számít, más kérdés, hogy ez kábítószer vagy csak kávé. Aztán le lehet, hurrogni, hogy csak egy tini pics@ vagyok, csak tudod mit én ezt tanultam, ebből vizsgáztam!!

A kérdezőnek pedig annyit, hogy az embereket nem a múltuk alapján kell megítélni. Ha le tudta tenni, akkor nincsen semmi gond, csak figyelj rá nehogy visszaszokjon!!

Viszont állj mindig mellette és ne foglalkozz a külső környezeted ítélkezéseivel!!

Sok boldogságot nektek!

2012. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!