Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan álljak ezek után elé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak ezek után elé?

Figyelt kérdés

Ma teljesen véletlenül kiderült, hogy a párom megcsalt. Nem is egyszer, illetve utána rezzenéstelen képpel az arcomba hazudta mindvégig, hogy "csak barát". Elhitette velem, hogy a megérzéseim ezúttal csalnak és még bűntudatot éreztem, amiért ennyire bizalmatlan vagyok irányába. Annyira naiv voltam és annyira vakon bíztam abban, hogy nem hazudna a szemembe... :'(

Teljesen összetörtem. Szembesítettem és nem tagadta (már nem is tudta volna). Érzem, hogy ha ezt megbocsátom, csak mégtöbb megaláztatás ér. Nem elég hogy becsapott, megcsalt, de még hazudott is. Nekem ez nem kell! :'(

Holnap elé kellene állnom és kimondanom, hogy részemről vége, most mégis azt érzem, hogy képtelen vagyok rá. Olyan dagadtra zokogtam a szemeimet, hogy ki sem látok már rajta, hogyan tudnék így eléállni emelt fővel? :'( Soha többé nem akarom látni :'(



2012. máj. 7. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne eléállnod, nála vannak a cd-id?
2012. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

" Soha többé nem akarom látni :'(

Látod, pont magad mondtad ki, részedről is vége. Tudod mit kell mondanod neki, ennyi volt és kész...

2012. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jobbat érdemelsz, hidd el lesz olyan aki sose tenné ezt veled.ő meg majd bánhatja hogy ezt tette veled
2012. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

facebookon már nem ismered

ahova akar oda mehet

kedves, okos lány vagy

megtalálod párodat

de ezt küldd el a fenébe

hozzád jöhet akár csúszva fenéken

számodra nem létezik

csak a boldogság hogy valahol létezik

létezik az a fiú ki hűséges társ

nem hazudik a szemedbe, olyat h barát

2012. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Először is nyugodj meg!

Ezt a férfit páros lábban kell kirúgni,akármilyen nehéz is lesz. ÉS NE SÍRJ MIATTA! őszintén. szerinted hány könnycseppet érdemel? SEMMENNYIT. ! légy erős, és vágj vissza valamivel! ; ) egyébként énis így vagyok a barátommal,hogy nekem van bűntudatom,hogy nem bízok meg benne :/

2012. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az első 19:52 te ma csak versekben kommunikálsz ?? :D nagyon poén a másik válaszod egy másik kérdésnél olyan volt mint egy sírfelirat XDDXD

amuyg hagyd a fenébe a balfék gyökeret. TE NEM EZT ÉRDEMLED! KI Ő HOGY EZT CSINÁLJA VELED? MI JOGA VAN AHHOZ HOGY TÉGED ÖSSZETÖRJÖN? HÁT NEM, NEM ÉS NEM. NEM NEKED KELL EMELT FŐVEL ELÉ ÁLLNOD? HANEM NEKI ELTAKARODN? DE KVAGYORSAN.

2012. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, nyugodj meg teljen el akár egy teljes nap is azzal hogy megnyugtatod magad, aztán mondd meg neki hogy ennyi volt, amit tett veled az nem fér bele, nem megbocsátható, ha még ezek után is képes lennél megbocsátani neki jó szíved van, és ő nem érdemli meg, keresd meg azt az életben aki megérdemli.
2012. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Először is, tudnod kell, hogy helyes döntést hoztál. Ezt tartsd végig észben!

Másodszor, képes vagy rá. A döntésed már megszületett, csak ki kell mondani. Nem mondom, hogy egyszerű lesz, de megkönnyebbülsz utána. Hideg vizes borogatást tegyél a szemedre, attól lehúzódik a duzzanat. Holnapig még sok idő van, addigra kibőgheted magad.

2012. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

65%-os

Írhatnál normális kommenteket is, mert ezek versnek távolról sem nevezhetők...


Amúgy meg ezek után nem igazán érdemli meg a "kedves párod", hogy elé állj. Ha vannak nála cuccaid, azokat persze el kell hoznod, de ennyi.

2012. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy jobbat érdemlek, köszi a válaszokat. Ez így kicsit egósan hangzik, de úgyérzem mindig sokkal többet tettem a kapcsolatunkba mint ő, a lelkemet odaadtam volna érte, tervezgettük a jövőt (huszonéves fiatalok vagyunk), az összeköltözést és annyit nem érdemlek, hogy őszinte legyen velem! :'(

Magamra is iszonyatosan haragszom, hogy ennyire hagytam magamat megvezetni... Nem szoktam én ennyire kiakadni, de annyira váratlanul ért és annyira megalázva, megbántva, csalódottan érzem magamat mind miatta, mind a saját hülyeségem miatt, hogy képtelen vagyok abbahagyni a sírást és talán jobb is ha kiadom, nem gyűlik bennem tovább.


Mivel rengeteg időt töltöttünk együtt, ezért sok cuccom van nála. Megkértem, hogy pakolja össze, így elég egyértelmű, hogy mi a helyzet, de konkrétan szeretném a szemébe mondani, hogy vége, hogy lássam megérinti-e egyáltalán. Nem hiszem hogy a szakítás facebook téma lenne. Úgysem bírom ki sírás nélkül. Ha rideg lenne, akkor legalább könnyebben menne a felejtés talán. Ha megpróbál viszakönyörögni, akkor tuti zokogni fogok kb, de eldöntöttem. :'(

Talán el kéne vinnem magammal egy barátnőmet, hogy tartsa bennem a lelket!

Viszont ezt az 5 percet leszámítva tényleg jobb lenne ha soha többé nem találkoznánk! :(

2012. máj. 7. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!