Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés után hogy álljak neki?...

Szülés után hogy álljak neki? 5 hónapja született a kisfiam.

Figyelt kérdés
15-20 kg-ot szeretnék fogyni. Napi 2 órám van, amikor a pici alszik, van szobabiciklim, Réka dvd-m nem nem tudom hogyan álljak neki, hogy hatásos legyen. Miből mennyit? Az étkezésemet ennél jobban nem tudom visszafogni: reggel egy kávé, délben müzli kefirrel, délután kávé meg egy-két pohár tej, hat után nem eszek csak iszok. Szerintetek?

2012. febr. 15. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Na de mit eszel napközben? Mert főként azt írtad mit iszol..
2012. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha tornázol napi 1 órát és figyelsz a kajára (pl elkezdhetnéd a 90 napos diétát is), továbbá este 6 után nem ennél már, akkor szerintem hatásos lesz. Én is 5 hónapja szültem és a fent leírtakkal 2 hét alatt 3 kiló lement. Persze ez nem lesz mindig ilyen gyors sajnos...

hja, és a 90 napos diétát nem kell 90 nap után abbahagyni! Kilehet alakítani ezzel a módszerrel egy étkezési stilust, ami tulajdonképpen formában tart a későbbiekben is.

Én 2,5-3 éven át igy étkeztem, egészen a terhességig.

Most folytatni fogom, mert sajnos nekem is 15-öt kell még leadjak.. :(

2012. márc. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

90 napos diéta eszedbe se jusson! Nem választhatod szét a napokat hogy mikor mire van szerinted szüksége. Minden nap szükséged van szénhidrátra, fehérjére és zsírra.


Ja és természetesen este 6 után is ehetsz. Ha este 6 után nem eszel, de mondjuk éjfél van mire lefekszel akkor az már éheztetésnek minősül, és sosem tudnál egészségesen lefogyni. Kedves Válaszoló nálad mi történik este 6 után a szervezeteddel? Bemondja az unalmast? Nem hajlandó 18.01-től dolgozni? Ez nem így működik.


A lényeg, hogy estére lehetőleg fehérjét egyél, hogy véletlenül se izomból induljon meg a fogyás.


Válaszoló soha nem fogsz lefogyni ha szart eszel. Már pedig azt eszel.


Reggelire, mehet egy nagy adag szénhidrát, lehetőleg rozskenyérből szendvics, pirítós (amit szeretsz). Esetleg zabkása ha szereted. Ez is elég jó szénhidrát forrás (reggelire kell a szénhidrát, hogy legyen miből energiát merítenie a szervezetednek a nap folyamán)


Ebédre szintén bármit ehetsz, csak a köretet kell megválogatni. Tésztát, krumplit felejtsd el, sőt én a rizst se ajánlom, de azért néha bele fér, főleg ha barna. Köretnek egyél zöldségeket, savanyúságokat. Legyél bátor és térj el nyugodtan a megszokott dolgoktól.


Tízóraira, uzsira: mehetnek a gyümölcsök, olajos magvak


Vacsorára: főként fehérje, mondjuk hal, sovány túró, grillezett csirke mell szelet, tojás (megint csak ízlésedtől függ). Vagy szerezz be fehérje shake-t, és legyen az a vacsid (nem tudom szoptatsz-e, de ha igen akkor erről azért kérd ki az orvosod tanácsát is, mert ebben az esetben ez nem biztos, hogy jó ötlet).


Amúgy rajtam 20 kg felesleg volt, és nekem is szobabiciklim volt, meg kb az összes Réka dvd. Eleinte csak 20 perceket tornáztam - elég nyamvadt voltam, többet nem bírtam. Majd biciklizni is elkezdtem (30 perc). Aztán össze hoztam a kettőt. Mostanra egy órát biciklizek és egy órát tornázom, ezt egybe tolom le. És elég gyors volt a fejlődés, az eredmény pedig elég jó annak ellenére, hogy a kajálást gyakran elrontom valami édességgel :S 5-6 kg ment le január eleje óta, de ha szigorúbban venném az evést, akkor az eredmény is jobb lenne.


Szóval hajrá!

2012. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!