Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan álljak ezek után elé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak ezek után elé?

Figyelt kérdés

Ma teljesen véletlenül kiderült, hogy a párom megcsalt. Nem is egyszer, illetve utána rezzenéstelen képpel az arcomba hazudta mindvégig, hogy "csak barát". Elhitette velem, hogy a megérzéseim ezúttal csalnak és még bűntudatot éreztem, amiért ennyire bizalmatlan vagyok irányába. Annyira naiv voltam és annyira vakon bíztam abban, hogy nem hazudna a szemembe... :'(

Teljesen összetörtem. Szembesítettem és nem tagadta (már nem is tudta volna). Érzem, hogy ha ezt megbocsátom, csak mégtöbb megaláztatás ér. Nem elég hogy becsapott, megcsalt, de még hazudott is. Nekem ez nem kell! :'(

Holnap elé kellene állnom és kimondanom, hogy részemről vége, most mégis azt érzem, hogy képtelen vagyok rá. Olyan dagadtra zokogtam a szemeimet, hogy ki sem látok már rajta, hogyan tudnék így eléállni emelt fővel? :'( Soha többé nem akarom látni :'(



2012. máj. 7. 19:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan lesz mint a foghúzás: ha rászánod magad pillanatok alatt meg van s megkönnyebbülsz. Ne tétovázz.
2012. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!