Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, ezt a levelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, ezt a levelet akarom neki átadni, van értelme? Lányoknak címezve

Figyelt kérdés
Nem tudom hol kezdjem. Most hogy felszállt a rózsaszín köd, előjön hogy milyen voltam egész idő alatt amíg jártunk. Több minden miatt szeretném a bocsánatod kérni, és csak remélem hogy nem ejtettem nehezen gyógyuló sebeket rajtad. Olyan dolgokat műveltem, amikről nem tudtam hogy bennem vannak. Azt tartottam magamról, hogy én a rendes és türelmes férfi mintapéldánya vagyok, aki képes várni a nőre, míg az késznek érzi magát a kapcsolatra és az intimitásra. Tévedtem. Eleinte még így volt, de néhány jelzésedet nagyon félreértettem, vagy félre kívántam érteni. Amikor veled voltam és mondjuk akaratod ellenére lefogtalak sokszor, vagy behatoltam az intimszférádba egyszerűen azok nem tűntek helytelennek. Nagyon kívántalak, és noha nem akartam kárt okozni benned nem vettem tekintetbe az érzéseidet és próbáltalak olyanra ráerőltetni, amire magadtól kellene vágyj. Azt akartam, hogy te is úgy érezz irántam úgy kívánj, mint ahogy én téged. Azt akartam, hogy te légy aki megerősíted ingatag önbizalmam, azt akartam, hogy jelezd felém hogy nem volt hiábavaló hogy érzéseim vannak irántad. Azt hittem, ha mindent őszintén elmondok, mindenről azt mondom, amire éppen gondolok azzal bizonyítom neked, hogy komolyan veszlek. És komolyan kellesz nekem. Most már tudom hogy ez nem így működik. Bár te vagy a fiatalabb, mégis neked van kettőnk közül leginkább helyén az eszed. Magamtól sosem ismertem volna be, hogy ennek a jelenlegi felállásnak nincs jövője. Míg ezeket a gondolatokat fogalmaztam addig is te jártál az eszemben, hiányod már elviselhetőbb, hogy már tudom ez a jó döntés. Nem is értem miért akarnál ezek után barátként megtartani még, de mindent szívemből köszönök. Köszönöm ezt a majd 5 hónapot a maga pozitív csalódásaival és a tapasztalatokat. Köszönöm hogy általad jobban megismertem ezen oldalaim is. Köszönöm, hogy végig olyan maradtál mint amilyennek megismertelek.

2012. máj. 31. 00:17
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
szerintem van értelme én lány vagyok nekem tetszett a levél és a csaj helyébe örülnék egy ilyen levélnek :)
2012. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Kíméld meg a lányt attól, hogy szakítás UTÁN ilyenekkel zaklatod. Mert ez zaklatás. Hagyd, hogy úgy dolgozza fel a saját szemszögéből, ahogyan tudja, és ne írogass leveleket neki.


Vagyis írhatsz, ha neked ettől könnyebb, csak ő ne kapja őket meg!

2012. jún. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szegénykém nem gonoszságból erőszakoskodott, "csak" nem törődött a barátnő érzéseivel. Milyen romantikus!
2012. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

11 ÉV TÁVLATÁBÓL KÉRDEZEM ..ÉS MI LETT A VÉGE?

A másik ami szembeötlő a válaszokat olvasva , hogy az az érzésem hogy sokan még a levelet sem tudták értelmezni, ha már vették a fáradtságot hogy elolvassák.

2023. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!