Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogyan szakítsak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan szakítsak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal, és mostanra már nagyon ellaposodott a dolog, nincs meg a tűz ami az elején volt, nincs szenvedély se már. Én szeretem őt, de már csak szeretem és nincs meg az a lángolós szerelem ami mindent elsöpör.

Már többször kimondtam, hogy szakítsunk, legyen vége, de egyszerűen nem képes megérteni hogy legyen vége, akárhányszor mondtam hogy legyen vége, másnap mintha mintha semmi nem történt volna Egyszerűen mindig meggyőz, hogy ne legyen vége és változtat a dolgokon, de valahogy mindig ugyanoda lyukad ki a dolog, hogy ő mégse változtat, én meg csak szenvedek. Volt hogy veszekedve közöltem vele, mert már annyira nem tudom kezelni a helyzetet, volt hogy szépen normálisan elmondtam mi bánt, de semmi hatása.

Mit tegyek? Már nagyon kész vagyok, egyszerűen már nem tudom ezt a helyzetet kezelni :(



2012. jún. 7. 23:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... Akkor nincs mit tenni, szenvedj tovább. De most komolyan. Ha nem akarod megoldani akkor mit lehet mondani. A szakítás mindig fáj valamennyire, de sdenki nem fog belehalbni.
2012. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hey, i already know you,

and this is crazy,

Because i dont like you,

so i just break with you!

2012. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

break up*

sry

2012. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!