Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti nem érzitek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek úgy, hogy minden nap amit egyedül éltek le, az csak elvesztegetett idő?

Figyelt kérdés

kapcsolatfüggő vagyok.

barátnőmel nemrég mentünk szét, több mint egy évig voltunk együtt. sok kis apró hibán csúszott ela kapcsoaltunk.

hiányzik az érzés, aszerelem, a szeretet....:/

nincsen azóta más lány aki szóbakerülhetne...rossz nekem így nagyon. neki van uj srác az életébe..:/ háthh mitnemodnjak k*rva szarul esik nekem..:/ hogy ennyire szeretett ezek szerint, ha mér túllépett rajtam..:/


ugyérzem semmit sme érnek a napjaim...felkelek, netezek, elmegyek dolgozni, hazaérek este, ismét net, aztén előröl midnen.

munkahelyem oylen, ogy ismerkedni ott nemtudok, nicns is nő, maradnak a 7 végék, dehát akkor emgint kifogm az yolan nőket aki pont lesz*r engem..:/

nincsen aki összeszed, aki b*szogat, aki bókol, aki szeret..:/ :'(


bocsi a hibákért, nagyon este vna már..:/

24/F



2012. jún. 13. 01:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem hogy minden egyedül eltöltött nap egy főnyeremény, és ha lenne mellettem valaki akkor egyből jönne a ború, az ő féltékenykedése, rinyálása, elvárásai. Szóval a mostani mennyországból hirtelen a pokolba kerülnék!


Szóval az élet egyedül szép!


23F

2012. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

vannak ismerőseim/rokonaim akik 30 körül vannak és egy csókjuk sem volt... NAH? erre mondj vmit...

Nekem sem volt még bnőm, pedig minden esélyem megvan rá, csak ritkább az olyan aki hozzám illik :/

f18

2012. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Két ok: Egyrészt minden ami létezik, az a semmibe tart! Másrészt meg mert mindneki unható egy idő után, aztán úgyis egyedül maradsz. Csak ámíthatod magad,hogy végszükségi kihasználásból még kapaszkodsz az öreg kujon partneredhez, de vonzalom, talán lelki partnerség sincs már sehol jósok év óta. Én sose voltam kapcsolat függő. Szerintem gyengeség. Azok az erősek, akik egyedül élnek, és ezt szeretik.Akiknek támasz kell, azok puhákok.
2012. jún. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!