Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondom a vágyaimat és erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondom a vágyaimat és erre azt mondja menjek el egyedül és szerezzek élményeket nélküle?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk sülve főve együtt, csak együtt élünk. Hiába ülünk le megbeszélni teljesen más véleményen vagyunk és a végén egyikőnk sem érti meg a másikat. Mindketten másra vágyunk, de szeretjük egymást. Ha megkérem jöjjön el velem ide, vagy oda, csak olyan helyre jön, ahova ő is szeretne. Én bárhova elmegyek vele, de ez nem kölcsönös. Ezen a téren nem számíthatok rá. Ha kérek valamit csak akkor csinálja meg ha kedve van hozzá.


Van egy ilyen kapcsolatnak jövője? Mi a tapasztalataitok?



2012. jún. 6. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat kompromisszumokon épül ha te megteszed neki mond meg hogy ő is tegye meg ha ő nem tesz meg érted visel el érted dolgokat akkor nem josolok nagy jövöt
2012. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha mindig csak te vagy az, aki enged az akaratából, bele fogsz fásulni. Egy idő után ki tud ám ölni belőled minden érzelmet.

Ő nyilván elég önző és éretlen, ha csak a saját érdekeit nézi, és nem hajlandó áldozatot hozni érted soha.


Én azt mondom, hogy az ilyen emberek ritkán változnak meg, és akkor is általában valami negatív élmény hatására. (pl kikapnak egy szintén önző dög barátnőt, és akkor tudják értékelni azt, aki mindent megtett értük...persze lehet, hogy addigra már késő)

2012. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Theorba ***** válasza:
Tán nem tévedek, ha azt hiszem, egyke a kedves?
2012. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem. egyke én vagyok. neki van testvére, de nem tudnak egymással beszélgetni.
2012. jún. 6. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kicsit hasonló helyzetben vagyok..én most nagyon gondolkozom a jövőnkön...

Nálunk olyanok vannak, hogy megkérem, hogy dohányozzon kint az ajtó előtt, ne a lakásban..két cigit szívott el odakint. Amikor megkérdezem, hogy miért olyan nehéz kimenni, akkor az a válasza: "Chill out" Hozzáteszem, azért kértem, hogy cigizzen kint, mert többen mondták, hogy a ruháimnak cigi szaga van és a táskám is cigi szagot áraszt (sosem dohányoztam)...nem mondom, hogy nem támogat semmiben, bár a támogatás nála annyit jelent, hogy legalább nem húz vissza. Bármit szeretnék csinálni, legyen az közös kimozdulás, legyen az közös sport, legyen az lakásdíszítés, bármi! Ha megkérem valamire, akkor 60%-40% az esély, hogy nem teszi meg. Így muszáj vagyok én megtenni (együtt élünk), pl igaz ez a felmosásra, ruha elpakolásra vagy bármire ami házimunka és úgy gondolom ez nem csak a nő dolga. No, mindegy, gondoltam leírom, mert ezek engem már nagyon bosszantanak és rosszul esik, hogy ennyire semmibe néz..

Őszintén szerintem nincsen sok jövője, sajnos én egyre jobban érzem, hogy ennek lassan vége. Egyetlen egy baj van, hogy ennek ellenére szeretem még :/

2012. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sajnálom, hogy téged is semmibe vesz a párod. a legegyszerűbb módja, ha nem juttok egyről a kettőre a szakítás.
2012. jún. 7. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, tudom sajnos..még úgy érzem pedig, hogy szeretem. De ezt már írtam. Így néha azon gondolkozom, hogy társfüggő vagyok-e? Nem tudom. Lehet csak simán szeretetnek hívják és ragaszkodásnak. Tudom, hogy ez így nem jó, de még nem vagyok képes szakítani vele. Egyelőre biztosan várok vele nyár végéig, hogy mi lesz, mert nekem is lesz egy kisebb stresszmentes időszakom, jobban át tudom gondolni, mi hogy legyen..meglátjuk mi lesz.. :)
2012. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megalkuvások árán nagyon messzire - térben/időben egyaránt - el lehet jutni, de nincs értelme. Ez az út nem visz sehová, tapasztalatból mondom.
2012. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Utolsó, mesélnél kicsit bővebben?
2012. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!