Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan viselkedjek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek hogy rájöjjön mit veszített?

Figyelt kérdés

Öt év után a párom szakított velem,mert úgy éreztük túl sokat veszekszünk...amúgy nagyon jó volt a kapcsolatunk,csak család miatt sok vita volt.Békésen váltunk el,azt mondta szeret és nagyon is sokat jelentek neki,de az örökös vita felőrli a kapcsolatunkat.Két nap múlva megyek hozzá a cuccaimért,és szeretném ha látná mit veszít,vissza akarom kapni,mert nagyon nagyon szeretem.Megtudnánk oldani máhogy is a dolgot,de ő ezt látta a legjobbnak,de én ezt most elfogadom de nem nyugszom bele....hogyan viselkedjek vele hogy rájöjjön hogy hoppá mit dob el???

Normális válaszokat kérek szépen!

20/L



2012. jún. 16. 00:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe!


15 éves voltál, mikor összejöttetek.

Öt év alatt szerinted nem ismert meg annyira, hogy tisztában legyen vele, mit fog veszíteni?


Csak megalázod saját magad, ha látja, hogy kaparsz mint malac a jégen.


A másik oldalról: ő is hasonló korosztály, fiatalon jött veled össze, talán nem is volt más barátnője, stb.

Őt most sokkal jobban érdekli, hogy milyen új husikkal jöhet össze, mint te. Lehet, hogy neked ez most fáj, de ez van. Pasi: gondolatban már végigkefélte a fél várost, most igyekszik meg is tenni. Szakítás után tipikus viselkedési forma.

Vagy akkor jön rá, amikor egy csajjal sem olyan jó, mint veled volt, hogy mit veszített el, vagy soha.


Feltéve, hogy ez idő alatt nem is találkoztok, nem is lát, és hiányozni kezdesz.

Ha hetekig kaparod az ajtaját, beveted a női praktikákat - férfi nyelvre lefordítva egy kullancs, hisztis pitsa leszel hetekig, akitől nem tud megszabadulni - , akkor nem fogsz hiányozni neki, legfeljebb megutál.


A pasik ilyenek: az kell nekik, ami nincs.


Zuhanyozz le, öltözz fel rendesen, ahogy szoktál, hozd el a cuccaidat, és ennyi.



Véleményem szerint meg nem érdemes olyan kapcsolatért küzdeni, ami már egyszer tönkrement.

Másodszorra még rosszabb lesz, mert oda a bizalom. Azon fogtok rágódni, hogy a másik a szünet alatt kivel kefélt, egyszer már elhagyott, stb.


A helyedben vissza se néznék...

2012. jún. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előzővel teljesen egyetértek. Úgy viselkedj, ahogy egyébként is, mert ezt egy cuccösszepakolásos 15 percben nem lehet megváltoztatni. Nem hiába mondják, hogy nem az a lényeg, hogy én milyen vagyok, hanem hogy a másik mit lát bennem. Itt is erről van szó.
2012. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat nem tehetsz, legy egyszeruen az aki vagy, es ha az ami te vagy fontos neki, akkor ra fog jonni magatol is. Pont ezert nem is kell aggodnod emiatt, fogadd el a helyzetet, es majd kiderul mit valtasz ki belole amikor mesz hozza. Ne eroltess semmit! Es ne legyel ketsegbeesve, mert attol a pasik kiborulnak.. (legalabbis ez a tapasztalatom).
2012. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!