Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem lehet vele szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet vele szakítani?

Figyelt kérdés
szóval a sráccal már többször is probáltam szakítani de ugy kiakad h nem lehet, szó szerint könyörög hogy adjak még egy esélyt, meg hogy nemtud nélkülem élni meg hogy öngyilkos lessz. és ha találkozok vele akkor még addig ölelget meg nem enged el ameddig nem adok neki még 1 esélyt. ennyire szeret vagy csak ragaszkodik? néha már arra gondolok hogy ha a srác ennyire szeret akkor lehet nemkéne elengednem..

2012. jún. 28. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
pszichopaták is így kezdik, szerintem ne engedd el, mert úgyis elrabol és kínoznifog... vigyázz
2012. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én legfeljebb hazudnék, amíg el nem enged, aztán menekülnék, de te tudod, mit érzel.
2012. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
hidd el ritka az ilyen pasi aki ennyire kimutatja az érzéseit és ragaszkodig nem enged el.az én psim azt mondta hogy ha kivágom akkor nem mén le arra a szintre hogy könyörögjön 1 nönek is,de nem tudom hogy igazat mondott e akkor.szerintek örülnöd kéne hogy van még ilyen pasi.de mért akarnád kivágni?
2012. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem dehogyis nem durván csinálja,szóval nemugy mint egy pszihopata
2012. jún. 28. 22:33
 5/14 anonim ***** válasza:
ez inkább ijesztő. Ne szégyelld elküldeni, és nem szégyelld jelezni a rendőrségnek! ha sokáig halogatod, egy napon arra ébredsz, hogy nagy szükséged lennek rendőri segítségre, de nem jön, mert nem tudja mennyire komoly a dolog...
2012. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát igazából sokat veszekszünk és azért
2012. jún. 28. 22:34
 7/14 anonim válasza:
ha nem tudod vele komplyan leülve megbeszélni és nem érti meg amiket mondasz vagy legalább nem probál változni akkor hagyad de ha probál akkor ne hagyad el mert akkor ténleg szeret ha érted megváltozik.
2012. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem lesz öngyilkos. amit tesz, puszta érzelmi zsarolás, egy elég kemény szinten. lehet majd vagdosgatja magát kicsit, meg hívogat téged részegen, de az ilyen emberek nem szokták kinyírni magukat. egyszerűen csak ezzel próbál magához kötni, mert nem akar egyedül lenni, meg nyilván szeret téged. de ez nem függ össze a szeretet fokával.


plusz ha szakítasz vele, miért találkozol utána vele? nem kell vele találkozni és akkor nem ölelget. de te sem akarod igazán dobni, ha mindig visszafogadod.

2012. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezt a leckét anya korodra tanuld meg: a srác már megtanulta, hogy akármi lesz, egy kis hisztivel vissza lehet csinálni... Ezen érdemes lenne elgondolkodnod még most!
2012. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem, mert igazából énis szeretem..

utolsó: hát ez télleg elgondolkodtató.. de mit tegyek? vagy hogyan éreztessem vele hogy ez nem igy van?:~\

2012. júl. 2. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!