Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én ezt nem értem. Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. Hogy lehet valaki ilyen szívtelen? Hogy jussak ezen túl?

Figyelt kérdés

A barátom most írt egy SMS-t amuben szakított velem. Több dolgot nem értek:

1. Délelőtt mondta, hogy a világon mindennél jobban szeret.

2. SMS-ben szakítani csak szerintem tartozik a világ egyik legbunkóbb dolgai közé?

3. 1-jén lesz a szülinapom. Születésnapom előtt 5 nappal szakít. Ez normális?

MIT TEGYEK?



2012. júl. 27. 17:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
semmit. hagyd a francba ezt a bunkót :)
2012. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 ASOT ***** válasza:

szakítás szempontjából a születésnap lényegtelen, ez teljesen mindegy így is úgy sz@rul esik!


az elsőre azt tudom mondani h nem merte közölni akkor még..

a 2-ra. azt tudom mondani h egy gyökér kis senki

2012. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem normális. Egy ilyen s..gfejjel ne is törődj. Jobbat érdemelsz aki ennyire nem tisztel azzal kár foglalkozni. Mondjuk a szülinap nem mérvadó szerintem annyira hacsak nem pont aznap. Mivel ha szakitani akar valaki nakkor csak ezért várjon heteket mert se elötte se utána ne hagyjon ott...??? föleg igy hogy gondolom nem volt tul komoly még a dolog hogy igy sms-ben történt.
2012. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem merte a szemedbe mondani, mert egy szar, félénk alak. Írni mindent könnyebb, akkor nem látod, nem hallod a másikat. Nem akarja tudni, hogyan éled meg. Az teljesen mindegy, hogy mikor van a születésnapod, ebben a kérdésben az lényegtelen.

Mit tegyél? Menj el hozzá, és kérd meg, hogy a szemedbe mondja. Nehogy már ne érezze ő is magát rosszul. :) A végén bemutatsz neki, és otthagyod. 25F

2012. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De minden nap felhívott kb 5ször, ha nem többször, hogy elmondja mennyire szeret. Verseket írogatott nekem, és mindig megkérdezte mikor érek rá, mert elvisz randizni. Azt hittem ennél tökéletesebb pasi nincs a világon.
2012. júl. 27. 17:17
 6/22 anonim ***** válasza:

Lehet valamit hallott rólad, és/vagy félreértett.

Tisztázd vele, hogy miért.

2012. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem mehetek el hozzá, mert most költöztek egy hete, és azóta nem voltam náluk.
2012. júl. 27. 17:20
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem tom pontosan hol lakik
2012. júl. 27. 17:21
 9/22 anonim ***** válasza:
És oknak mit mondott, miért szakitott? Több mint érdekes...
2012. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azt írta azért mert: “Nem szeretlek annyira, mint amennyire mondtam“.
2012. júl. 27. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!