Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én ezt nem értem. Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. Hogy lehet valaki ilyen szívtelen? Hogy jussak ezen túl?

Figyelt kérdés

A barátom most írt egy SMS-t amuben szakított velem. Több dolgot nem értek:

1. Délelőtt mondta, hogy a világon mindennél jobban szeret.

2. SMS-ben szakítani csak szerintem tartozik a világ egyik legbunkóbb dolgai közé?

3. 1-jén lesz a szülinapom. Születésnapom előtt 5 nappal szakít. Ez normális?

MIT TEGYEK?



2012. júl. 27. 17:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem valami váratlan dolog történhetett. Vagy megcsalt, vagy hallott rólad valamit amin kiakadt. Vagy megfektetett és otthagyott?

Bármelyik is legyen, annyi tisztelet jár a másiknak hogy nem így szakít. Jobbat érdemelsz nála.

2012. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
örülj, hogy megszabadultál egy ilyen szar, senki gyáva alaktól.velem is kb ez volt, úgy egy hétig szomorkodtam miatta, most jobban vagyok mint valaha.
2012. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én akkor is elmennék hozzá, ha a fél országon keresztül kell menni. Ez most lehet nem fog jól esni, de számára csak egy lyuk voltál, és miután távol vagy, már csak probléma.
2012. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem az a baj. Én nagyon szívesen ellmennék hozzá csak nem tudom pontosan hol lakik. Azt tudom, hogy valahol a Szentendrei szigeten.
2012. júl. 27. 17:29
 15/22 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele, inkább gyere el hozzám, majd megvigasztallak. ;) Ha érdekel írj privátot!
2012. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is örülj neki, hogy rövid úton megszabadultál tőle, ha ilyen, és az indok mindig az, hogy már nem szeret, akármi mást is mondana. Majd találsz jobbat, hidd el! Csak semmi kétségbeesés!
2012. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Elena24 válasza:

...ennél tökéletesebb pasi nincs a világon...

Tökéletes pasi nincs!Ez egy hatalmas bunkó aki nem tudja mit veszített,de rá fog jönni idővel,hogy milyen értékes dolgott dobott el!Próbáld magad túltenni rajta:)Azért megkérdezném hány évesek vagytok?Tudom ez nem segít de minden kornak megvannak a maga hülyeségei,bár ez minden korosztályban elő szokott fordulni.

2012. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Velem facebook-on szakítottak. Talán jobb, mint az sms, de azért ez is a földhöz vágott. Ja és a mi kapcsolatunk is a szülinapom előtt egy héttel ért véget.

Először én sem értettem, hogy miért így kellett véget érnie. Aztán később rájöttem, hogy így volt helyes. Teljesen mindegy ezután, hogy hogyan szakítanak az emberek egymással. Át kell gondolni, hogy én mit tettem rosszul és nemcsak a másikat szidni és hibáztatni. Utána pedig rájössz majd, hogy ez volt a legjobb dolog, ami történt és megtalálod a legtökéletesebb pasit számodra. :)


Tudod az emberek néha hajlamosak színészkedni, megjátszani, hogy a másikat mennyire szeretjük. Ez vagy azért van, mert nem akarnak egyedül maradni vagy pedig ők maguk sem veszik észre, hogy már nem szeretik igazán a másikat. Ezek az élet velejárói. Ez van.

2012. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ő 17 én 15 leszek
2012. júl. 27. 17:44
 20/22 anonim ***** válasza:

Velem is facebookon szakított a barátom. Egyszerűen nem tudom felfogni ép ésszel, hogy akkor előző nap még miért mondta, hogy szeret?! SMS-ben/esetemben neten szakítani meg tényleg az egyik legbunkóbb dolog a világon. Miért nem mondja a szemedbe? Mitől fél? Vagy csak nem akar megbántani?-folyamatosan ezeket a kérdéseket tettem fel magamban és nem értem meg.És azt sem tudom hogy tehette ezt veled is a barátod. A szülinap szerintem sem mérvadó dolog, mondjuk mi meg 3nappal a "hónapfordulónk"(tudom hülyeség :D) előtt szakítottunk.

Hidd el most nehéz de jobb,hogy te is megszabadultál egy gyökértől mert mint tudjuk a gyökerek csak hátráltatnak :D

"Ez normális?"- nem, nem normális. full bunkó, hogy így szakít.

Sajnos nem nagyon tudsz mit tenni, csak beszélni vele(szerintem ha már nem is szereted, legalább megérdemelnél egy normális magyarázatot a dologra), vagy hagyod a francba mert egy s*ggfej.(esküszöm én a szakítás óta több csúnya szót mondtam, min egész életemben.:D pedig mondhatni előtte egyáltalán nem beszéltem csúnyán, hát még nem egy személyről :D).

2012. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!