Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan érjem el, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a pasim szakítson velem?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ilyen kérdés van,de egyiknél sem találtam kielégítő választ. Azt is belátom,hogy gerinctelen,úgyhogy kérlek,ilyen válaszokat ne is írjatok,csak tippeket. Muszáj vagyok valahogy elérni,mert nem akarom megbántani,nagyon érzelmes. És lehetőleg ne ilyen megcsalós tippeket adjatok mert nem akarok ribancnak tűnni.

15/L



2012. szept. 2. 14:55
1 2 3 4 5
 11/45 Mókusgyilkos ***** válasza:

kérdező: 1 16 éves pasi éretlen? AZT A QVA! erre mikor jöttél rá kislány? te is éretlen vagy nem is kicsit ne aggódj.


féltékenység: fontos v neki és habár ez a legtrébb módja annak h kifejezze de legalább megteszi.

hülye viselkedés: nem magától jött mivel fiatalok vagytok tippre azt mondanám h te csináltál / nem csináltál valamit amire így reagál. ha vki megkérdezi h ez kék? akkor valszeg azért mert ő úgy gondolja h piros.. oké ez 1 15 évesnek még magas lesz szóval:

ha megkérdi pl h szereted-e valszeg azért teszi mert úgy érzi h már nem. de ez csak 1 példa.

2012. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:
Hogyha nagyon szeret téged nem fogod tudni rávenni, hogy szakítson veled. Lehet hogy könnyebben túl lennél rajta, ha te mondanád ki, hogy vége. Meg fogsz könnyebbülni hidd el!!
2012. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Nem lenne tisztább megmondani, hogy már nem akarsz vele lenni, azért mert te ezt nem bírod, ezt a féltékenységet? Ha úgy viselkedsz, hogy a végén szakítson veled, akkor is rosszul fogja magát érezni.

De nagyon egyszerű ezt elérni különben, hogy szakítson veled. Például ha sűrűn nem érsz rá vele találkozni, nem mondod neki, hogy szereted, barátokkal egyre többet lógsz, amikor ráérsz sem érsz rá... Szóval érdektelenséget mutatsz felé. Ezek elég egyértelmű jelek a másik fél számára és biztosan a szakítás felé vezetnek. De az nem egy két nap, szóval ha végig akarod ezt a játszmát szenvedni akkor hajrá, de tisztább és gyorsabb az a megoldás amit először javasoltam.

2012. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Jó,mondom el ismerem,hogy gerinctelen de nem fellángolásból akarok vele szakítani mert rájöttem,hogy nem kell,vagy mert 2 szék között vagyok. Nincs kiszemelt pasim. Már leírtam az indokokat,hogy miért akarok vele szakítani
2012. szept. 2. 15:08
 15/45 anonim ***** válasza:
Ne a lányt szidjátok, nem ő, hanem a kora tehet róla, nekem is volt egy 15 éves bnőm:S ők érzelmileg itt állnak. Az hogy féltékeny és ki akar sajátítani, csak annyit jelent, hogy szeret. Pont tegnap beszéltem egy lánnyal, aki arról panaszkodott, hogy miylen rossz érzés hogy nem félti eléggé a pasija. Ha neked ez nem jó érzés, nem szereted már. Ha meg nem szereted, ne húzd a dolgokat, mondd meg neki, h ennyi volt; idővel meg fogja érteni. Ha úgy csinálsz h szakítson veled (velem ezt tették), az csak teljesen megmérgezi a kapcsolatotokat, és úgy váltok el egymástól, hogy életetek legszarabb része volt amit együtt töltöttetek...
2012. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a tippeket...és tudom,hogy egyszerűbb lenne de ki nem volt már ilyen helyzetben? mert szerintem mindenki volt már ilyen helyzetben. és biztosan tudjátok,hogy nagyon nehéz. főleg mikor meglátom,és tudom,hogy csak szenvedni fog.
2012. szept. 2. 15:11
 17/45 A kérdező kommentje:
És köszönöm utolsó válaszoló :)
2012. szept. 2. 15:11
 18/45 anonim ***** válasza:
de ha szereted akkor félelemből ne szakits vele beszéljétek meg. bizzatok egymában ez a lényege az ilyennek.
2012. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 Mókusgyilkos ***** válasza:

15: őszintén: szerinted ez hatni fog rá ? de most komolyan.

azt hiszem mindenki leírta a maga módján h mennyire epic fail lenne ezt megtenni és h 1ikőjüknek sem érdeke. ha ezután is megteszi akkor 1xűen ennyit ér :) és ez már nem a kora miatt van! asszem én is voltam 15 és talán ismertem pár korombelit és akik ezt a módszert használták azok később is ugyan olyanok maradtak.

2012. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit:) elgondolom mi lett vna, ha az én bnőm írta vna ki ezt a kérdést egy hónappal ezelőtt és a többiek meggyőzték volna, hogy hogyan szakítson, és ne azt tegye amit tett:/ Akkor most nagyon vidám lennék..
2012. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!