Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan érjem el, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a pasim szakítson velem?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ilyen kérdés van,de egyiknél sem találtam kielégítő választ. Azt is belátom,hogy gerinctelen,úgyhogy kérlek,ilyen válaszokat ne is írjatok,csak tippeket. Muszáj vagyok valahogy elérni,mert nem akarom megbántani,nagyon érzelmes. És lehetőleg ne ilyen megcsalós tippeket adjatok mert nem akarok ribancnak tűnni.

15/L



2012. szept. 2. 14:55
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló : akkor egy pici beképzeltség nem árt :) Hihi :) Amúgy köszi a bíztatást, remélem tényleg lesznek majd akik mellettem állnak,és emiatt nincs joguk leribancozni hiszen ki ne szakított volna már élete során?
2012. szept. 2. 15:39
 32/45 anonim ***** válasza:
régebben nagyon önbizalom hiányos voltam, jobban mint az itt siránkozók többsége. aztán rájöttem, h önbizalom nélkül nincs esélyem sem a lányoknál, sem magamat nem tudom szeretni. Aztán megjött (mmint az önbizalom:D), és azóta nagyon jó:) mondhattok beképzeltnek, de örülök neki:) majd egyszer talán ide is feltöltök pár képet h az itteniek mit gondolnak rólam.. am leribancozni nem fognak, vagy ha igen azzal csak magukat járatják le. max a srác barátai a srácnak, de ezzel meg a fiúnak segítenek. aki ismer és a barátod melletted fog állni.
2012. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást :) Amúgy privibe küldhetnél nekem egy képet magadról ha szeretnél megmondanám a véleményemet :)
2012. szept. 2. 15:46
 34/45 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg van, amikor öngyilkosságba torkollik az ilyen történet, de ezzel nem akartam ijesztegetni a kérdezőt. Az osztályomba járt egy lány a gimiben, a barátja a párhuzamos osztályba. A srác baromi féltékeny volt, emellett fűvel-fával csalta a barátnőjét. Egyszer valamin nagyon csúnyán összevesztek, nem szakítottak ugyan, de a fiú annyira kikészült, hogy elment és felakasztotta magát. Persze a szülei meg az osztálytársai (ti. a fiúé) a lányt hibáztatták egy darabig. Eltelt egy kis idő, mire a lány is felfogta, elfogadta, hogy ez a barátja döntése volt, csakis rajta múlt a végkimenet. De azóta felnőtt, jól van, elégedett az életével és éli világát.
2012. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 Mókusgyilkos ***** válasza:

kérdező: nem korai ez még 1 picit ?:D:D

előbb szakíts utána majd meg vígasztal[unk] és bumm így lett az édes hármas XDXD na jó nem :D

2012. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 Mókusgyilkos ***** válasza:
persze h vannak ilyenek de azoknak kb ez az utolsó lökés / szrnak 1 pofon kategória. értelmes, normális, egészséges érzelmi világú ember ösztönből irtózik az öngyilkosság gondolatától is.
2012. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Pedig lassan tényleg kezdek megijedni xd :S
2012. szept. 2. 16:07
 38/45 Mókusgyilkos ***** válasza:

nyugi :) (K) nem kell a para.

nem kell fölöslegesen felTEDelni.

okés lesz az.

2012. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Hát tényleg remélem, hogy fel fogja ésszel :/
2012. szept. 2. 16:11
 40/45 anonim ***** válasza:

Nem haragudj érte, nem ez volt a szándék. Ahogy Mókusgyilkos írta, nagyjából egészséges lelkületű ember nem lesz öngyilkos.

Aki ok nélkül féltékeny, az biztos, hogy lelkisérült egy kicsit, de talán ha 100-ból 1 lesz öngyilkos közülük. Mondom, inkább attól tartanék, hogy szakítás után sem lehet majd lerázni, esetleg fenyegetőzni kezd, vagy szabotálni akarja az új kapcsolatodat (ha lesz), de ha nem teljesen agyilag zokni, akkor ki lehet iktatni az életedből.

De az is lehet, hogy könnyen továbblép. Ilyen is van.

2012. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!