Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan érjem el, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a pasim szakítson velem?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ilyen kérdés van,de egyiknél sem találtam kielégítő választ. Azt is belátom,hogy gerinctelen,úgyhogy kérlek,ilyen válaszokat ne is írjatok,csak tippeket. Muszáj vagyok valahogy elérni,mert nem akarom megbántani,nagyon érzelmes. És lehetőleg ne ilyen megcsalós tippeket adjatok mert nem akarok ribancnak tűnni.

15/L



2012. szept. 2. 14:55
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
És ha felvállalom,akkor hogyan mondjam meg neki finoman? Érvelhetek a túlzott féltékenykedéseivel? Nem akarom azt éreztetni vele,hogy csak ,,heppből" szakítok vele,ezért valami érvet fel kéne hozni.
2012. szept. 2. 15:15
 22/45 Mókusgyilkos ***** válasza:

kérdező: NEM! 1 normális ember NEM kerül ilyen helyzetbe.

te nem őt akarod védeni hanem magadat. ez van. ha pasizol meg kell tanulnod szakítani is ez így megy. most nem azért h téged szidjalak hegyre halomra egyáltalán nem értem h mi benne a "logika" de azt is tudom h baromira hibás.

2012. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
vagy írj privátot vagy ott add meg a fészbukod és beszélünk ha akarsz segithetek
2012. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 Mókusgyilkos ***** válasza:
oké pár vessző nem ártott volna.
2012. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Igazából nem is az,hogy magamat akarom védeni,mert megmondanám neki kerek-perec,én csak attól félek,hogy ha kiderülne,hogy szakítottam vele,akkor mindenki leribancozna,meg a fejemhez vágná,hogy miért tettem ezt vele,hol ott nem is érdemli meg....sajnos tapasztalat.
2012. szept. 2. 15:18
 26/45 anonim ***** válasza:
A két legegyszerűbb indok: nincs elég időtök találkozni, ez csak akk jó ha nem egy suliba jártok és egy helyen laktok. vagy csak simán mondd h nem vagy belé szerelmes és nem szeretnél vele így együtt lenni...csak figyelj rá azért az első 1-2 hétben, mert az ilyen érzelmes típusok könnyen öngyilkosok lesznek, 2 ilyet is ismertem!://
2012. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
:SSS ez nagyon durva!! De szerintem nem lenne öngyilkos azért annyira nem vészes,megmondanám neki,hogy barátok lehetünk,de az első tipped nagyon nagyon jó indok,és ha belegondolok tényleg nem lenne időnk egymásra,mert egy helyen lakunk,de külön suliba fogunk holnaptól járni, és max.hetente egyszer tudnánk talizni de akkor se mindig mert programokkal vagyok elhalmozva.
2012. szept. 2. 15:21
 28/45 Mókusgyilkos ***** válasza:

kérdező: akkor mégis csak magadat véded!! XD


öngyilkosság: az érzelmes az érzékeny és a teljesen defektes emó patkány nem ugyanaz. azért ennyire ne paráztassuk be a kislányt :D [mondjuk én olyat ismertem h a csávó papnak ment amikor szakított vele a csaj :D]


megkerülhetetlen az h téged fognak 1esek hibáztatni de olyan is lesz aki melletted áll majd ez így működik.

2012. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Ki az a mindenki, aki lerib@ncozna, mert szakítasz valakivel? Sok ész nem szorult beléjük, magasról tennék rájuk a helyedben.

Én inkább amiatt aggódnék, hogy ennyire féltékeny típus. Az ilyenek rázósak tudnak lenni szakítás után is. Durvább képviselőik a Kékfényben megtalálhatóak, de a kevésbé eszelősek is tudnak kellemetlenséget okozni a volt párjuknak. Aláírom, nem mind ilyen persze. Mindenesetre vállalnám a kockázatot (ha egyenes akarnák maradni, tehetnék mást?), utána pedig nagy ívben elkerülném őt, ami, mint olvasom, nem lesz nehéz, mert amúgy is ritkán látnátok egymást.

2012. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Kedves Mókusgyilkos,

én nem beparáztatni akarom! megtörtént eset mindkettő, és egyáltalán nem emópatkányok voltak!! egyszerűen nem bírták elfogadni h életük értelme ott hagyta őket..és abszolút megértem őket. volt egy idő amikor énis ezen irányba hajlottam, de szerencsére ott volt a tükör ami megmentett:D mondtam h egy ilyen jó pasi nem halhat meg, találok olyat aki érdemesebb a szeretetemre!

2012. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!