Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan ujrakezdes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan ujrakezdes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyanok valaszat varom, akik egy boldog kapcsolatban eltek, majd hirtelen valtozott az elethelyzetuk es az ezzel jaro stresszt egymason vezettek le. Ezaltal megromlott a kapcsolat, szakitas lett belole. Ujrakezdtetek? Mennyi idore? Most mukodik? Nincs harmadik, szerettuk egymast bolondulasig, osszeillunk. Aki ketelkedik, mellozze a hozzaszolast!

2012. okt. 28. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
NEGATÍV!
2012. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 bettii_92 válasza:
szerintem ez csak rajtatok múlik hogy újrakezditek-e vagy sem.ha igazán szeretitek egymást visszataláltok egymáshoz...egyébként voltam már ilyesmi helyzetben,de mi nem kezdtük újra több dolog miatt sem.igaz próbálkozások voltak,de nem ment(mondjuk nem is illettünk egymáshoz) szóval.hajráá.majd látjátok hogy mi lesz a jövőben veletek...:)
2012. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Elso! Ezert kar volt, csak a helyet foglalod seg...ej.

Betti. Mennyi ido telt el? Ti miert szakitottatok? Es vegul miert nem kezdtetek ujra?

2012. okt. 28. 21:02
 4/16 anonim ***** válasza:

újrakezdtük, 3 hónap, nem működött


aminek egyszer vége lett, max sok év múlva, drasztikus változások után működhet újra

de akkor sem azért mert újra az lesz mint régen, hanem mert új emberekként is összeillenénk


tehát rövid időn belül fölösleges újrakezdeni, mert megint vége lesz

2012. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni, de máshogy eléggé drasztikusan, hogy megértsd. nem tudnám leírni. Ha újra akarod kezdeni egy szakítás után, akkor a döglött kutyádat is kiásnád a kertből? Nem akartam bunkó lenni, mielőtt még le leszek itt ba..va.

Meg egy másik kérdés. Ha a stresszt egymáson vezettétek le, akkor hogyan fogjátok leküzdeni a még előttetek álló életmódváltozásokkal járó stresszt? Meg ha szétmentetek, akkor mégsem szerettétek annyira egymást.

2012. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Vannak olyanok, akik kesobb ujrakezdtek es mukodik. Ilyenek valaszat varom!
2012. okt. 28. 21:40
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
ha csak ilyenek válaszát várod akkor mi a franc a kérésed?
2012. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, mar a kerdesben is kertem, hogy szkeptikusok mellozzek a valaszt. E nnek ellenere ket valasztol eltekintve csak ilyenek irtak. Keressetek mar masik kerdest! Koszi
2012. okt. 28. 21:57
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Értelek, csak kíváncsi vagyok hogy miféle strucc vagy.

Aki bedugja a fejét a homokba és csak pucsít a világnak, avagy olyan stucc aki bedugja a fejét a homokba és megfullad.

2012. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Pucsitos:)
2012. okt. 28. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!